Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Remus & Cassie EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Remus & Cassie EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Remus & Cassie EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Remus & Cassie EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Remus & Cassie EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Remus & Cassie EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Remus & Cassie EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Remus & Cassie EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Remus & Cassie EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 16 Május - 20:25









Remus &

Cassie

darling i'm a nightmare dressed like a daydream




A délután nagy részét a szobámban ülve töltöttem tanulva. Hihetetlenül felhalmozódtak az elmúlt időben a különböző dolgozatok. A vizsgákra történő készülés annyira kivette belőlem az energiát, hogy amúgy egyik kedvenc hobbimnak, a prefektusi fürdő látogatásának alig tudtam hódolni. Így még nem túl késő este felkerekedtem, hogy vegyek egy hatalmas habfürdőt, és végre kicsit ellazuljak. Miközben a folyosókon sétáltam, a szokásos kis klikkeket láttam, megfűszerezve az egynyári párocskákkal. Halványan mosolyogva törtem utat köztük magamnak. Legalább odébb tudnak állni, ha valaki jön, ez már majdnem egy plusz pont a javukra. Az ötödik emeletre felérve, már jóval kevesebb diák szálingózott, mint az alsóbb szinteken. Ahogy egyre közelebb értem úticélomhoz, szinte már bizsergett az egész testem annak gondolatára, hogy elmerülök a hatalmas habfürdőben és az illatos olajok mámorító illatában. Az ajtóhoz érve kimondtam a jelszót mire az ajtó kitárult.
- Van itt valaki? – kérdeztem, majd kis szünet után nyugtázom a hely üres mivel senki sem felelt.
Hátra sétáltam a csapokhoz megnyitottam a habfürdőt, majd könnyű mozdulattal kibújtam ruháimból és belemásztam a hatalmas medence méretű kádba. Kezembe vettem a Legendás Lényeg Gondozása könyvet, majd egy tollal illesztettem az ajkaim közé és annak végét kezdtem el finoman rágcsálni. Közben eszembe jutott, valamikor a hét folyamán lesz még egy prefektusi gyűlés, ahol értékelnünk kell az elmúlt időszaki munkát, mennyire sikeresek a prefektusok, milyen visszajelzéseket kaptak rólunk, és egyéb nagyon fontos dolgokról lesz szó. Leteszem magam mellé a könyvet, majd megpöccintem a habot, ami ellepte az egész fürdőt. Élvezem a párás meleget, ami átjárja az egész helységet, majd nagy levegőt veszek és lebukok a víz alá. Visszatérve a víz felszínre, megfogok egy puha törölközőt és megtörlöm az arcomat. Kezemmel hatra simítom a hajam, amiből rengeteg víz folyik vissza a hatalmas kádba. Itt mindig szerettem egyedül lenni, bár nem mondom, hogy nem volt kalandom már a prefektusi fürdőben. Ha jól emlékszem pont a karácsonyi bálkor sikerült itt egy rövidke affért lebonyolítanom valakivel. Bár azóta nem is nagyon találkoztam a fiúval. Pedig ő meglepő módon annyira nem volt suta, mint a legtöbb kis kezdő fiú az iskolában. Nem is értem miért nem próbáltam utána is jóban maradni vele a változatosság kedvéért. Mondjuk nagyon ritkán volt közös óránk, én meg amúgy sem figyeltem olyankor a pasikra. Mérlegelni kell mi a fontosabb és egyelőre bármennyire is élek halok a pasikért, a tanulás fontosabb szerepet tölt be az életemben. Egy tanult ribanc. Ezen gondolatra felnevettem. Abszurdnak hangzik nemde? Pedig az átlagom kiemelkedően jó, nem is viccből lettem prefektus a Mardekárba, annyi a különbség, hogy tudom, hol kell fortélyokat használni és hol kell a színtiszta tudást alkalmazni. Amíg ez egyensúlyban van addig nincs mitől félnem.



432 • Outfit • We light up the world • notes: nehezen de meglett








Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Kedd 24 Május - 10:46
Cassie & Remus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Annyira borzalmasan telnek néha az átváltozást megelőző napok, hogy sokszor hajlamos vagyok elfelejteni, hogy az még mindig semmi ahhoz képest, hogy mi töténik alatta és pláne mi történik közvetlen utána. És akkor még az azutáni utáni napokról nem is beszéltünk egyáltalán. Nem mintha egyébként ez lenne a kedvenc témám, amiről előszeretettel trécselek a fiúkkal vagy amúgy bárkivel.  Örülök, ha a Szellemszálláson úgy ahogy össze tudom szedni magamat, kávéskanállal, ha kell. Vizsgaidőszakhoz ennyire vészesen közel amúgy is a franc akar mégtöbbet hiányozni.
Normálisan egy ilyen csúnya menet után napokig fekszem, de most tényleg nem az a helyzet áll fenn, este az ágyból kikelve elhatároztam, hogy holnap bemegyek arra a dupla bájitaltanra, ha bele szakadok is. Ami jelen esetben nem is annyira elképzelhetetlen. Ehhez viszont egy dologra van mindennl jobban szükségem: a kedvenc étcsokoládé aromájú habfürdőmre, a prefektusi fürdőre és a magányra.
Mivel a fürdőbe jelenleg huszonnégy embernek van bejárása, és főműsoridő is van, nemsokkal vacsora után, elég kevés az esélye, hogy egyedül leszek, de azért megkockáztatom a dolgot. Már gondolkozom bé terven a folyósón papucsban grasszálva, hiszen nem biztos, hogy a frissen szerzett külsérelmi sebeimet olyan szívesen mutogatnám bárkinek. Igaz, a javasasszony mindent megtett, de úgy látszik, nyoma marad annak, ha az ember magában akar kárt tenni. Fogalmam sincs, hogy miért lehet rám ilyen dühös, mégis éreztem, hogy jobban megkínozta ezt a testet, mint bármikor azelőtt.
Ahogy az ajtó elé érek, elmondom a jelszót, és csak azt sajnálom, hogy nem hoztam legalább egy esőkabátot vagy egy búvárruhát, mert már most, a résnyire nyitott ajtón keresztül látom kifele gomolyogni a sűrű párát. De vele együtt tolul kifele az illatos olajok és sók tömény elegye is, és végül az vesz rá, hogy bár az agym teljesen az ellenkezőjét diktálja, én mégis benyissak.
Fülledt levegő fogad odabent, a látási viszonyok alaposan meggyengültek, de bárhogy meresztel a szememet, nem látok senkit, így beljebb lépek. Lehet, hogy volt valaki, akkora balfék, hogy fürdés után így hagyta volna a kádat?
Kezemben a pizsamámmal, köpennyel és egy gumisellővel indulok meg a kád széle felé, amikor hirtelen felbukkan a vízből egy hosszú, fekete hajjal borított fej. Hirtelen meglepetésemben azt halucinálom, hogy tényleg egy sellő, de mivel az uszony és a hártyás ujjak elmaradnak, kizárom ezt a lehetőséget. Egy pillanatig földbe gyökerezik a lábam, és szám enyhén tátva marad, ahogy leszűkítem a kört egyetlen egy prefektusra, akire ráillik ez a leírás. És akit már látta hasonlóan vizesen és hasonólóan ruha nélkül.
Ahogy realizálom, hogy nem vett még észre, mivel háttal állok neki, egy hirtelen mozdulattal akarok hátraarccal az ajtó felé osonni, de az az átkozott padló, ami a víztől jó csúszós lett, szabotálja a teljes akciót. Szerencsémre még meg tudok kapaszkodni az egyik vízköpő szörnyetegbe, és nem csusszanok bele a vízbe, de a kezemben lévő cuccok nagy robajjal szóródnak szanaszét, élükön a gumisellővel, ami egyenesen a lány elé pottyan a vízbe.  
   
People walk into the sea,
Just to find memories,
Plagued by constant misery

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

Remus & Cassie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-