Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cassie & Hael  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cassie & Hael  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cassie & Hael  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cassie & Hael  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cassie & Hael  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cassie & Hael  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cassie & Hael  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cassie & Hael  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cassie & Hael  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 13 Május - 22:33
Mély levegőt veszek, bent tartom, majd szép lassan fújom ki. Még két perc. Nehezemre esik elhinnem, hogy McGalagony büntetőmunkára küldött, azt meg még inkább nem bírom felfogni, hogy lehettem akkora hülye, hogy el is jöjjek.  Tartanom kellett volna valami éjszakai edzést, vagy valamit, amivel kihúzhatom magam alóla. Nem a felelősség alól, vállalom, én tettem tönkre a kis hollóhátas átváltoztatástan könyvét, de knyörgöm, van még hatvan a könyvtárban, menjen, vegyen ki másikat, nem fog belehalni, ha nem fogja öt perccel azután elkezdeni a dolgozatot, miután megkapta. Bár, ezeknél a hollóhátasoknál sosem lehet tudni...
Nem akartam bántani. Még magamnak se nagyon akarom bevallani, de az az igazság, hogy csak egy félresikerült bűbáj miatt gyulladt ki a könyv, tulajdonképpen a talárját akartam lángra lobbantani, csak kíváncsiak voltunk, tényleg olyan kis fürge-e a leányzó, mint amilyennek mondta Dolohov, de természetesen ennyi szórakozás se jön össze.

Benyomom a klubhelyiség ajtaját, négy perce és harminchat másodperce engedett ki a nénike a szertárból, de most úgy érzem, mintha az Azkabanból szabadultam volna. Megvakarom a tarkóm, ahogy belépek, körbenézve, mélyen reménykedve a lehetetlenben, abban, hogy elkerüljek mindenkit, és csak bebújhassak az ágyamba, magam mögött hagyva az egész napot, sőt, az egész hetet. Holnap majd szépen lemegyünk Roxmortsba, leisszuk magunkat, és minden gondunkról elfelejtkezünk de addig még gondolkozhatok azon a rengeteg mindenen, amin kicsit sem akarok.
Ismerős illat kúszik az orromba, felkapom a fejem, úgy kémlelek körbe, majd finom mosolyra húzom a szám, ahogy megpillantom őt. Szótlanul indulok el a karcsú alak felé, majd ugyanolyan csendben ülök le mellé a kanapéra, és nemes egyszerűséggel a combjára hajtom a fejem. Lábaimat a kanapé kárfáján keresztezem, és lehunyva a szemem sóhajtok egy aprót.
- Mondd, hogy rám vártál, mert érezted, hogy ki kell engednem a gőzt. – Kinyitom a szemeimet, és tekintetem a lány sötétbarna íriszeibe fúrom. Nem ülök fel, maradok ahol vagyok, ujjaim közé fogva egy elém lógó hajtincset, játszani kezdek vele. – Késő van Cass, miért nem alszol? – Őszintén érdekel. Az, hogy én ilyenkor még nem tudok aludni, annak köszönhető, hogy fent kell tartanom egy látszatot, illetve annak, hogy a baj alkarom minden este úgy éget, hogy majd belehalok. Ez a kisebbik probléma, és ezzel nem szeretnék foglalkozni. Cassie egyike annak a kicsiny kis társaságnak, akiket a barátaimnak mondok, és nem készülök ki három percnyi beszélgetés után, Azt pedig nem tudom elhanyagolni, hogy annyi hét után végre egyedül találom, mert rám fér egy kis energia abból, amit csak ő képes nekem átadni.                
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 14 Május - 18:46









Raphael &

Cassie

darling i'm a nightmare dressed like a daydream




Imádtam egyedül lenni a klubhelységünkben. Mikor a többiek éppen valahol máshol ütötték el az idejüket vagy épp már olyan késő volt, hogy senki sem lézengett itt. Éjszakai bagolynak tartottam magam mindig is és éppen most is a szokásos „éjszakázásomat töltöttem”. Nem szerettem egyedül lenni és tekintve, hogy a két szobatársam tavaly befejezte tanulmányait nem kaptam új lakókat magam mellé, úgyhogy nemes egyszerűséggel egy kupleráj volt a szobában, amolyan női rend, így nem is rajongtam ott lenni. Igaz néha rendet kellene raknom, de ahogy mondani szokták „jól van az úgy” legalább mindent megtalálok, mert a kijelölt helyén van.  Egyik kedvenc könyvemmel nyugtató kamillateát szürcsölgetve olvasgattam mikor hallottam, hogy nyílik a klubhelység súlyos ajtaja. Na, most megcsíptelek gondoltam, nem mozdultam megvártam, míg elhalad mellettem a kései kóbor kutyus. Ekkor meglepetésemre Raphael huppant le a kanapéra majd fejét az ölebe döntötte. Halványan rámosolyogtam. Nem tudtam rá haragudni, mert elkésett azon kevesek egyike volt, akik sosem voltak időben, a hálókörletükben. Végül szóra nyitotta ajkait, majd megkérdezte, hogy őt vártam-e. Finoman beletúrtam hajába, majd mosolyogva megszólaltam.
- Nos, igen minden vágyam az volt, McGali kis büntetőmunkás fiával tölthessem el az időmet – kacsintottam rá végül. – Na, mesélj mi a helyzet? – kérdeztem és tovább piszkáltam a haját.
Hael azon kevés emberek egyike volt, aki ahogy elnéztem élvezte a társaságom és nem csak azért próbált szóba elegyedni, hogy hátha megúszhat egy büntetést, vagy éppen a bekerülhet a kis noteszembe. De nem is értettem azokat, akik megpróbáltak befűzni. Én válogatós voltam azért, én kerestem az áldozatot, és nem azt vártam, hogy ő keressen engem. Az úgy nem volt vicces, szerettem becserkészni a vadakat. Kis szünet után megkérdezte miért nem alszom még, hiszen késő van. Pont ő kérdezi, aki szintén nem alszik és most ért a klubhelységbe? A könyvemre pillantottam majd vissza rá végül felnevettem.
- Ezt pont te kérdezed? Azért azt ne próbáld bemagyarázni, hogy eddig tartott a büntetőmunka, ismerem McGalagonyt, nem szeretné, ha későn feküdnél le, még akkor sem, ha büntetésben vagy. Szóval, inkább te miért vagy ilyen későn kint? – vontam fel szemöldököm és kérdőn néztem rá.
Tudtam, hogy éjszakai bagoly volt, hiszen ismertem, csak mostanában őt is körül lengte valami furcsa aura épp úgy, mint Severust, és még sok más diákot. Most vagy valami furcsa dolog történik körülöttünk, amiből én eddig még nem láttam semmit vagy valami apróság az egész és kezdek paranoiás lenni Frederic óta. Csak reménykedni tudtam, hogy ennek a sok furcsa és megzavarodott embernek nincs köze a Nagyúrhoz, és mindössze kellemetlen diákcsínyek következményei ez a sok furcsa és zavart viselkedésű diák nem pedig valami más. Néha kezdek aggódni hogy paranoiássá kezdek válni, és ez a mostani sok furcsaság az iskolában nem igazán segít…



437 • Outfit • And we'll never be royals • notes: yaaaaaaaay








Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 18 Május - 15:21
Jobb ember nem is várhatott volna a büntető munka után. Még akkor is, ha nem szándékosan várt, csak véletlenül futok bele, de Vele lenni most a legmegnyugtatóbb. Kiszakadni kicsit a mindennapi kihívásokból és elvárásokból, és csak úgy felszabadulni vele, mintha semmi gondunk nem lenne. Cassie gyönyörű nő, ezt mindig is elismertem és hangoztattam, de nem ez volt az első ok, amiért a szerettem a társaságát. Sőt, még talán a második se. Nyilván szerepet játszott benne, de nem olyan vészes, hogy ne tudnám magam kontrollálni, egyébként sem vagyok barbár, aki elveszíti a fejét, ha meglát egy szép nőt. És amúgy is, nem rontanám el a barátságunkat csak azért, mert szemrevaló, és megkívántam. Egyszerűen csak közvetlenebb vagyok vele, mint mással, mint most is, úgy fekszem az ölébe, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.
- Kifáradtam, nem érzem a lábaimat, és szerintem Hagrid kicsi teremtményei abban a szertárban rejtőznek. Komolyan, valami nagy fogú borzadmány-kezdemény ennyire volt, hogy leharapja a kezem. – Összehúzom az ujjaimat, hogy mutassam azt a „ilyen”-t és figyelem, közben élvezem, ahogy a hajam birizgálja. Kevés embernek engedem meg, hogy ennyire belépjen az intim zónámba, de én kezdtem, én feküdtem be az ölébe.
Nem tudom pontosan, mikor lett ilyen fontos nekem, de nem most, azt biztos. Nem érdekel, hogy mit csinál a szabadidejével, és kivel, az sem, mennyien jártak már a kis magán hálókörletében, mert nem emiatt fontos.. Így pontosan tudtam azt is, hogy át fog látni rajtam. Nincs jó viszonyban azokkal, akik az Őrült véleményét osztják, és érzi, hogy az iskola falain belül is egyre többen vannak, tudom, mert néha rajtakapom, ahogy kicsit kétségbeesetten körbepislog.
- Pedig de, képzeld el , az a kegyetlen boszorkány ott  tartott eddig, alig akart elengedni. Szerintem szerelmes lehet belém, azért felügyelte az egészet, míg takarítottam. - Teszem drámaian a kezem a homlokomra, halkan kuncogva, ami egy pillanat múlva belém is fagy, mert rájövök, miért is voltam ilyen sokáig oda. - Volt egy kis dolgom még a bagolyházban. – Nem hazudok, csak a teljes igazat nem mondom el neki. Ahogy azt sem, hogy ég az alkarom, hogy féltem, hogy nem véletlenül tünedezek el az iskolából éjnek évadján. Felülök, és szembefordulok vele, úgy nézek rá, finom mosollyal az arcomon.
- Semmi rosszaságot nem csinálok maga nélkül, prefektuskisasszony, ne aggódjon. – Vigyorodom el végül, és visszahelyezkedem oda, ahol az előbb is voltam, az ölébe. – Csak nekem tűnik úgy, vagy mostanában kevesebbet vagy bezárkózva a szobádba? Csak nem meguntad őket? –Húzom össze a szemöldököm, gyanúsan méregetve, ujjaim között forgatva az egyik hajtincsét.
           
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 19 Május - 14:52









Raphael &

Cassie

darling i'm a nightmare dressed like a daydream




A társalgóban töltött magányomat végül Raphael törte meg, aki szerencséjére imádni való személyiséggel rendelkezett ezért nem tudtam rá haragudni, hogy takarodó után még kint lébecolt. Kis beszélgetésünk közben elmondta mennyire lefárasztotta a büntető munka, majd hozzáteszi majdnem elvesztette a kezét, mikor valami megtámadta a szertárban. Miközben mesél, és az ölemben fekszik a hajának piszkálásával hallgattam a történéseket. Rafi mindig kedves volt velem, talán már akkor is mikor bekerültem a Roxfortba, eleinte mindenkivel távolságtartó volt, még most is, ugyan de én valahogy még is belekerültem a kis baráti körébe, akikkel azért ápolta a kapcsolatot.  Közben tovább meséli, hogy tévedek mikor kérdőre vonom, hogy hol lébecolt egész este. Majd mikor hozzá teszi, hogy azért tartott eddig a büntető munka, mert McGali lehet, szerelmes belé hangosan felnevetek.
- Igen nyilván való, hogy McGali a te kis foghagymagerezd popsidra izgul – mondom, majd próbálok olyan fejet vágni mondandómhoz, mint aki éppen a világ megmentésének képletén gondolkodik.
Viszont mondandója után kissé elsötétedik tekintete és hozzáteszi, hogy tett egy kitérőt a bagolyházba. Hiába fürkészem arcát, nem tudom eldönteni, mitől váltott hirtelen komorabb arckifejezésre. De kifogom deríteni, valahogyan úgy is. Majd a komorság, ahogy jött úgy el is tűnt és mosolyogva ült fel és nézett a szemembe, majd közölte nélkülem nem csinálna semmi rosszart.
- Nagyon helyes, mert felügyelnem kell Önre Mr. Travers – mondom tekintélyes hangsúllyal.
Ezután ismét visszadől, az ölembe én pedig folytatom előző tevékenységem és hajával játszadozom. Majd kicsit fészkelődik, és egy hosszú tincset kezd el tanulmányozni, ami az arca fölött libeg. Végül feltesz egy kérdést, amire szélesen elmosolyodok.
- Tudod, arra vártam hátha magadtól betérsz azon az ajtón – mondom komolyan – és megkéred a kezem – nevetem el magam végül.
Nos, az elmúlt időben tény és való nem igen volt társaságom, de néha szünetet is kell tartani nemde? Valamint valahogy kedvem sem volt hozzájuk, egy idő után kicsit unalmasak lesznek, most azon vagyok, hogy találjak valakit, aki nem csak szájhős, hanem ért is valamiez.
- Ééés nálad mi a helyzet a lányokkal? – teszem fel a nagy kérdést, majd kíváncsian várom, mit mesél, hogy talán van új kiszemeltje, vagy még mindig vár valakire aki úgy igazán elcsavarja a fejét.




Outfit • And we'll never be royals • notes: kevés :C








Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Cassie & Hael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-