Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Harley & Melody EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Harley & Melody EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Harley & Melody EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Harley & Melody EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Harley & Melody EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Harley & Melody EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Harley & Melody EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Harley & Melody EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Harley & Melody EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 25 Május - 9:34
Harley & Mel

Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá egy tequilát is. Vagy kettőt.

Egy összegyűrődött pergament tartok a kezemben. Nevekkel teli, néhányan ki vannak pipázva rajta, de a legtöbben még csak kérdőjellel ellátottak. Mostanában már ez az én dolgom. Nekem kell összeszednem a neveket, a megbízható emberekkel. Mindig a lista elejére kerül a Dolohov gyerek, Dung, és még pár olyan személy, akiket nem csak azért hívok meg, mert Maddox úgy akarja, hanem mert az én kezemben van ez a fránya papír. Ezért üldögélek a társalgóban egy pennával és nézegetem a beviharzó népeket. Őt biztosan nem, mert egy ribanc és tutira elpletykálná mindenkinek. Az a csávó túl nyápic, amaz pedig egy bunkó f*szfej. Ilyen és ehhez hasonló gondolatok futnak végig a fejemben, nem mondhatnám, hogy ma olyan brutálisan jó kedvem van. Egyszerűen csak bal lábbal keltem és még ezt a hülye meghívó listát is meg kell csinálnom mert kicsit késésben vagyok. Mert hogy nem tudom megtartani az előző pergameneket, sokkal egyszerűbb lenne. A zsörtölődésem átvált sóhajtozással. Úgy rágyújtanék vagy meginnék valami csöpp alkoholt, mindjárt jobban fogna az agyam. Pedig nemrég keltem fel. Kiterülök a kanapén, fejemet a támlára támasztom és a hasamra terítem a pergament, persze fejjel lefelé, hogy még véletlenül se lássa meg senki a neveket. Elég titkos ez a buli, komolyan, még hírből sem sokat hallani róla. Ha meg igen, vannak akik el sem hiszik. Mert rácsodálkoznak, hogy ők miért nincsenek meghívva. Szívás.
Oldalra fordítom fejem mikor meglátom az érkező szőkeséget. A húgát nem igazán kedvelem, túl fontoskodó nekem és engem senki sem próbáljon meg kisegíteni. Mondjuk nem mondhatnám, hogy Harley is a kedvencem. Csak jóban vagyunk, mert muszáj. Intek egyet neki, végül is nincs ellenemre, összeszedem magamat a kanapén.
- Mizu? - Halvány, mosoly szerű kanyarulat kerül a szám szélére. Tudom, hogy legtöbbször csak a bulik miatt beszél velem, egyébként pedig nem is nagyon lenne szerintem közös témánk. A franc bánja! Részegen, beszívva igazából nekem már minden mindegy. Most szerencsére egyik sem vagyok, de kezdek sóvárogni.


Remélem tetszik nevetés Ruci Kredit

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Vas. 29 Május - 13:40

Melody & Harley


Már kezdek ráunni az unalmas hétköznapokra, ami a Roxfortos diákéveimet jellemzik. Általában reggel felkelek, többnyire bemegyek órára, ha ahhoz nincs kedvem, akkor ellógom, de ezt az eshetőséget valamennyire már lecsökkentettem és próbálok részt venni az órákon. Aztán, ha vége a tanításnak tanulok, este kiülök Izzyvel és Carrie-vel a klubhelyiségbe és mindeközben másoknak szólogatok be és vágom el az útjukat a népszerűség felé. Igen, valóban nem vagyok egy csodálatos ember, aki mindenkinek a jót akarja, de ez van, el kell fogadni, nem áldozhatja fel mindenki magát a jó tettekért és én magamat helyezem előtérbe, én állok az első helyen, s nem érdekelnek mások. Ezért is történt az, hogy barátságba keveredtem Melody Harperrel, még hozzá egy eddig tökéletesen működő érdekbarátságba. A lány hugrabugos, ami már alapjáraton elég okot ad nekem arra, hogy nagy ívben elkerüljem. A házáról mindig is úgy tartottam, hogy csak gyogyósok járnak oda és ezt még mindig így tartom, mivel szerintem Melody sem egy tiszta fialás. Többnyire elmegyek a bulijaiba, amikre meghív, és ha én ott vagyok, akkor rengeteg más diák is követi a példámat és tiszteletüket teszik az összejövetelen, s mindvégig abban reménykednek, hogy jóban lehetnek velem. Természetesen ez lehetetlen, mivel már megvan a megszokott baráti köröm, amit nem tervezek egy fővel sem kibővíteni. Ezzel már csak az a bökkenő, hogy a buli meghívásos, így sokan beszopják, ha tudomást szereznek róla és el akarnak jönni. Ilyen az élet!
Besétálok az egyik helyiségbe, s meg is pillantom az előbb emlegetett lányt. A kanapé háttámlájának dönti a fejét, míg kezében egy pergament látok. Halvány mosolyra húzom a szám, s még mielőtt bármit is mondhatnék, ő szólít meg először. Pár lépéssel közelebb megyek hozzá és leülök mellé.
- Semmi különös – rántom meg a vállam, s kikapom a kezéből a pergament, amit általában senkinek sem mutat. – Még egy buli? – kérdezem vigyorogva a nevek láttán. Már nagyon régen nem ittam, s nem szívtam, ami azt jelenti már egy jó ideje nem lehetett engem illuminált állapotban látni, ami igazából már nagyon hiányzik nekem. Nyáron, amikor nem kell a Roxfortban tartózkodni heti több alkalommal is eljárok Izzyvel és Carrie-vel mugli szórakozóhelyekre bulizgatni kicsit, aminek általában mindig jó vége van. Habár az nálam aranyszabály, hogy egy ilyen buliban sose gabalyodjak össze egy sráccal sem, még csók sem jöhet szóba, hiszen ha nem egy aranyvérű varázslóról van szó, akkor nálam említésre sem méltó a többi fiú.





Buli? Buli! 50
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 1 Júl. - 14:31
Harley & Mel

Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá egy tequilát is. Vagy kettőt.

Harley érkezése egy kicsit feldobja a hangulatomat. Végre nem kell ezekkel a furcsa emberekkel foglalkoznom akik éppen beléptek a társalgóba. Tudom, én sem vagyok egy álszent és nekem is kijutott már mindenből az életben, de még mindig sikerül lenéznem pár fura fazont. Összeszedem magam, hogy a lány is ideférjen ha szeretne, és közben a táskámban kezdek el kutakodni, hátha találok valami életmentőt, de semmi. Se egy gyógyszer, se egy csepp alkohol... még cigim sincs, úgyhogy azt hiszem hamarosan valakibe bele kell botlanom véletlenül, hogy szerezzek valamit ezek közül, mert különben sóvárogni fogok és ez csak rosszabb lesz.
- Héé! - Kiáltok fel amikor Harley elveszi a pergament a kezemből. Ez az a titkos lista, amit persze senki nem láthat, de ha belegondolok igazából tök mindegy, mert Harley is meg van hívva a buliba. - Igen, megint egy! - Közben a mellettem lévő kiírt papírokat kezdem el áttúrni és pár másodperc múlva már nyújtom is át a lánynak a sajátját.
- Most én lettem a felelős. Megmondták a helyszínt és a fontosabb embereket feldobták a listára és most én jövök. Nem szeretnék besülni... - Nem lenne jó buli, főleg amit utána kapnék. Kicsit halkabbra is veszem a hangomat, és kíváncsi tekintettel nézek Harleyra. - Mit szólsz ezekhez az emberekhez? Te képben vagy jobban az ilyesmivel... - Attól, hogy még züllött vagyok igen is hallok dolgokat és tudok dolgokat. Harley pedig elég népszerű, és talán átfuthatná a listát, hátha kiszúr valakit aki nem lenne odavaló.



Remélem tetszik nevetés Ruci Kredit

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Pént. 1 Júl. - 21:06

Melody & Harley


Furcsa lánynak tartom Melodyt. Attól, hogy jó bulikat szerveznek még nem az, akivel szívesen mutatkoznék a minden napokban, és akivel szoros barátságot kötnék. Kezdetben már az is visszahúzó erő nekem, hogy általában a hugrabugos egyedeket messziről elkerülöm, mivel nincs túl sok kedvem hozzájuk és a legtöbbet bénának tartom. Melodyról sem vélekedek sokkal másképp, de mikor be van állva, akkor elég vicces a csaj, nem hiába mondják a házában élőkre, hogy bolondok, ő is az. Ha pedig egy kis fokozó szer is csatlakozik a játékhoz, akkor meg igazán nincs miről beszélni. A bulijaiban, még ha nem is iszom előszeretettel nézem, ahogy betép. Én személy szerint nem tartom előnyben a drogok fogyasztását, nem is próbáltam még és nem is akarom, de alkoholt temérdek számra iszok. Nem kell senkinek sem tudnia, hogy nem nyúltam még legális szerekhez.
A pergament kezdem olvasgatni, legalábbis a neveket a papíron, miközben Melody rám szól, de én csak fentebb emelem, hogy ne kaparinthassa meg. Jóval magasabb vagyok nála, és ha elkezdene ugrálni, akkor is tudnám olyan magasra emelni, hogy ne érinthesse meg.
- Értem – bólintok és még mindig a neveket fürkészem, közben leülök Melody mellé és figyelek arra, amit mond. – Hol lesz a helyszín és mikor lesz a buli? – kérdezem érdeklődve, s közben felpillantok a lányra. Mondanom sem kell, hogy remélem minél hamarabb, hiszen nagyon várom már a közelgő eseményt. Már régen buliztunk, régen ittam és régen voltam csont részeg. Hiányzik már az érzés.
- A hollósokat húzd ki, semmi értelme, hogy ott okoskodjanak nekünk egész este, nem szívesen vegyülök velük, a többiek rendben vannak – rántom meg a vállam. A hugrások maradjanak szerintem, mivel rajtuk lehet röhögni a legtöbbet, hülye szerencsétlen barmok. Habár ezt sosem mondanám ki hangosan Melodynak, kell nekem ahhoz a lány, hogy legalább néha elmenjek egy jó buliba. Már azt várom a nyárban, hogy elmenjek egy mugli szórakozóhelyre, hiszen a varázstalanok egész jó kis partikat tudnak csapni.





Buli? Buli! 50  
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 1 Aug. - 21:34
Harley & Mel

Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá egy tequilát is. Vagy kettőt.

Kevés embert ismerek igazán az iskolából. Sok emberrel futottam már össze a bulikon és a meghívók osztogatásakor, de legtöbbeket csak névről tudom. Harley egy kicsit más helyzet, vele már volt amikor szóba elegyedtünk, de mégsem mondhatnám, hogy túl közeli a barátságunk. Amúgy sem szeretek barátságokat kötni. Volt már rá példa, de pont én vagyok a lehető legelrettentőbb, akivel az emberek összespanolhatnak. Hiszen ott vannak a szobatársaim is. Tavaly még a legjobb barátaim voltak, most pedig teljesen elhidegültek. Mint sokan mások, mióta látszik rajtam, mivé lettem. Nagyon jól tudom, hogy mit kellene tennem, de azt is, hogy nem fogom ezt csak úgy, olyan nagyon gyorsan elérni. Lesz rá időm, főleg ha megbukok idén, de ez egyelőre még messzebb van és már úgyis kidolgoztam rá egy tervet, hogy ne így történjen. Meglátjuk.
- Holnap éjjel, a harmadik emeleti tiltott folyosón egy teremben. Már minden elő van készítve, csak ez hiányzott már. - Bökök a kezében lévő listára, miközben a szemét figyelem, ahogyan halad a sorokon, a neveken. Tudom jól, hogy ismert a suliban és ezért megvan a véleménye mindenkiről és mindenről, amit persze eléggé jól is hangoztat. Főként a húga... mindig van valami szaftos kis pletyka, amit a klubhelyiségben hallok Marleneről. Meglepő, hogy egy testvérpár ennyire nincs jóba egymással. Kevés ilyen esetről hallottam mostanság. Mivel a véleményét kikértem, ezért addig csak hallgatok és a tollal a kezemben, a meghívók kupacával az ölemben ülök és figyelem mit fog mondani. Nem lep meg amit hallok tőle.
- Igen, erre gondoltam én is. Valakit esetleg tennél még hozzá? - Tudom, hogy nem az ő dolga ezt csinálni, de ha már itt van, miért ne... közben az egyik meghívóra ráfirkantom a helyszínt és a dátumot, majd összehajtom és odanyújtom neki. - Gondolom nem hagyod ki. Hozod a lányokat is? - Ugye erre a helyre csak meghívóval lehet bejutni, úgyhogy a kérdést azért célzom felé, hogy írjak e a másik kettőnek is egyet, akik mindig vele lógnak. Gondolom ez a társalgás megint csak addig fog tartani, ameddig ezt áttárgyaljuk.



Remélem tetszik nevetés Ruci Kredit

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Harley & Melody

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Raphael & Melody
» Alaster & Melody
» Melody Harper
» Dung & Melody
» Melody x Rina ~ Hugrás klubhelyiség I.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-