Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Awkward professzor & Skeeter EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Awkward professzor & Skeeter EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Awkward professzor & Skeeter EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Awkward professzor & Skeeter EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Awkward professzor & Skeeter EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Awkward professzor & Skeeter EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Awkward professzor & Skeeter EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Awkward professzor & Skeeter EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Awkward professzor & Skeeter EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Awkward professzor & Skeeter



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 6 Júl. - 14:33
But burned into my brain are these stolen images
Az hogy az iskolaújságba bekerültem az volt életem ugródeszkája. Ez alapozta meg a jövőmet, hogy ne az utcát söpörgessem, hanem a Reggeli Próféta egyik irodájában üljek és a varázsvilág leghíresebb lapját szerkeszthessem. Ez minden álmom, erre vágyom kiskorom óta. És most már a hatodik évemet taposom az iskolában és a főszerkesztője vagyok az újságunknak, ami gyakran nagyon unalmas és leterhelő, de én élvezettel csinálom ezt.
A mai napra egy interjút beszéltem le az asztronómia tanárommal, Alexander Awkward professzorral. Nem tartom valami nagyra a férfit, de senki sem vállalta volna el.  Az órák után a könyvtárban fogunk találkozni és én már sietek is a helyiségbe. Nem szokásom késni, inkább hamarabb, mint később.
Amint megérkezek, egy üres kétszemélyes asztalnál helyet foglalok és előkészítem a varázspennám és a pergamen tömböt. Miközben várakozom, ujjaimmal a padon kopogok és Tristanon jár a fejem. Még sosem éreztem ilyet. Lehet azért mert nincsenek érzéseim, de úgy érzem lettek nekem amióta megismertem. Őrülten szeretem.
Gondolkodásomból egy ajtó csapódás riaszt fel és én ki húzom magam és bájosan mosolygok.
To: Awkward professzor | - SZÓBAN | Csend | Remélem tetszik
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 30 Aug. - 14:41
to; Rita

Reggel óta a könyvtárban leledzek. Főleg a zárolt szekcióban olvasgatok. A külső, elérhető részt, öt év diáklétem alatt párszor már átnéztem, és nem igazán érdekel már, hogy mikor kezdődött az első kviddicsliga és hasonlók. Sokkal inkább a védő és támadó varázslatok miatt vagyok itt - meg persze egy tök fölösleges interjú miatt -, ugyanis nem én vagyok a párbajozás mestere, és ezen szeretnék változtatni. Legalább egy idióta Stuportól legyek már képes megvédeni magam. És igen, tisztában vagyok azzal, hogy ezzel nem kellene a zárolt részre jönnöm, de mivel mindig is vonzott a hely, itt is keresgélek egy kicsit. Másnem elmegyek, ha nem találok semmi hasznosat.
Órámra pillantok, és úgy döntök, felhagyok a keresgéléssel, mert lassan itt az ideje a kis "randevúmra" menni. Visszateszek minden könyvet, amit elővettem, és kilépek a viszonylag keskeny vasrácsos ajtón. Gondosan bezárom magam mögött, becsukásnál kicsit sikerül is becsapnom, amiért biztosan kapok egy kisebb fejmosást Madam Cvikkertől. A könyvtárban körülnézek, és hamar meg is találom Ms. Skeetert. Sosem volt szimpatikus a mániáival, és a késései miatt. Mindig megúszta azzal a kis szerkesztőségi cetlijével.
Egy álmosollyal arcomon leülök vele szembe. Nem is vagyok rossz színész, elég hihető, hogy őszinte a mosolyom.
- Szép napot! Kezdhetjük! - köszöntöm. Csak essünk túl ezen a hülyeségen.


206 szó
Bocsánat a hossza miatt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 16 Okt. - 14:49
But burned into my brain are these stolen images
Néha elgondolkozok azon milyen lenne tanárnak lenni. Jók a jegyeim, sose kések (haha, iskolaújság szerkesztőségi kiváltság) és nincs rám panasz. Ha esetleg nem sikerülne az újságírás megpróbálkozhatok az oktatói pályával. Ilyenre nem is szabadna gondolnom.
Még mindig váltig állítom, hogy a tanár az esze helyett inkább a sármjával tanít. Tavaly kezdett tanítani a tanár "úr", tetszett is, de hamar eloltódott a tűz. De azért eléggé fiatal és jóképű Awkward professzor, nem igaz?
Mikor leül, köszönök, megigazítom magam alatt a székem és kihúzott háttal vetem tekintetem a férfi szemeibe.
- Setch! - mondom ki a varázsszót, és a jegyzettömb és penna a  magasba emelkedik.
- Szóval, professzor úr. Miért is pont a tanári pályát választotta? És miért pont az asztronómiát? Mesélne egy kicsit a karrierje előtti életéről? - kérdezem. Remélem tudja, hogy eszem ágában sincs jópofizni.
To: Awkward professzor | NEMSOK SZÓBAN | Csend | Remélem tetszik


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 20 Jún. - 19:27-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 23 Okt. - 11:46
to; Rita
Az a testtartás... Merlinre, hogy lehet valaki ennyire büszke egy ilyen jellemre? Persze, nyilván az én sem vagyok makulátlan.
A varázsszó hallatán előre kezdek félni. Az ilyen pennák sosem az igazat írják, mindig szépítenek, illetve sokszor hazugságokat írnak le. no sebaj, sosem érdekelt, hogy mit gondolnak rólam, most sem fogok ezen rágódni.
- A tanári pálya számomra egy ideiglenes lehetőség. Az ötödik évi itt tartózkodásomban sikeresen letettem az összes RAVASZ vizsgámat, és az akkori hetedikesekkel együtt távoztam az iskolából, de később úgy gondoltam, hogy mégis végig kellene "járnom" az iskolát, ezért vagyok most itt. Úgy tervezem, hogy idén felmondok, de persze könnyedén megeshet, hogy az előre megtervezett lépéseim változnak. Ki tudja? Az is lehet, hogy a jövő évben is itt leszek.
Az asztronómia pedig mindig is kedves volt számomra. Nagyapámmal és édesapámmal rendszeresen jártunk el kempingezni, ahol sátor nélkül, mindig a csillagos ég alatt aludtunk. Talán emiatt szeretem ennyire az égi ékköveket, de ismét csak, ki tudhatja ezt?
- elmosolyodok a szép emlékek miatt. Sajnos nagyapám már meghalt, és akárhányszor az égre nézek, nemcsak a csillagokat, de őt is ott látom. Mintha egyre ugrándozna Cassiopeia és a Göncölszekér csillagain, és a Cepheusról integetne nekem. Ez mindig örömmel és búval tölt el. Nem lehet velem, de tudom, hogy jobb sorsa van, mint bármikor. Nem kell már szenvednie, ahogy halála előtt. Sajnos igen súlyos betegség vette őt el tőlünk. Édesapámmal és édesanyámmal ott virrasztottunk mellette hosszú, kínkeserves napokig. Ápoltuk, és támogattuk, hogy minden rendben lesz, holott a Mungóban mondták, hogy a sárkányfog okozta seb, és egy ismeretlen méreg egyre csak terjed a szív felé.
Ezen gondolatokra könny gyűlik szemembe, és muszáj megtörölnöm arcomat.
- Elnézést, Ms. Skeeter! - motyogok felé.


278 szó
Bocsánat a hossza miatt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 30 Márc. - 17:08
But burned into my brain are these stolen images
A legtöbb tanárral jó kapcsolatot ápolok, sokuknak már behízelegtem - vagy megfenyegettem - de Awkward az egyetlen akivel nem, aki átlát a szitán. Sose fordítottam erre nagyobb figyelmet, nem is érdeklődtem a tanár titkai iránt, de mivel itt a falnak is füle van, ezért tudok egy s két dolgot. Mint mindig.
Unottan hallgatom a beszámolóját - ekkora strébert még nem hordott hátán a föld - már-már elalszok, de a "bájos" mosolyom az arcomra fagyott. Nem mintha nagyon érdekelne ez az egész, csupán csak más tanárok vagy nem tudták elvállalni az interjút vagy csak tartanak tőlem. Jól is teszik.
Awkward elsírja magát - milyen nevetséges! - és ekkor jön el az én időm.
- Semmi baj, professzor. Biztosan egy nagyszerű ember volt a nagyapja. Nekem a nagymamám ilyen. Nem tud beszélni, mivel kivágták még régebben a nyelvét, de nagyon tisztelem. - nem fogok személyeskedni, csupán nem akarom, hogy anélkül haljon meg Awkward, hogy egy dolgot se tudott a családomról.
- Beszélne az iskolás éveiről? A barátairól, ellenségeiről esetleges szerelmeiről?
To: Awkward professzor | NEMSOK SZÓBAN | Bocsánat a késésért!


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 20 Jún. - 19:28-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 11 Ápr. - 10:07
to; Rita
Öszeszedem magam, elvégre semmi szükségünk nincs arra, hogy itt jelenetet rendezzek. Amúgy sem az én műfajom, hát még Rita Skeeter előtt... Azon nyomban a címlapra kerülnék, mint a picsogós tanár. Nem szeretem a feltűnést, elég, ha órán észrevesznek, vagy néha a folyosón rám köszönnek. Többet nem igénylek, köszönöm szépen.
A nagyanyjával való viszonya abszolút nem érdekelt, de segítséget nyújtott, hogy végre az eredeti feladatomra koncentrálhassak. A szavaiban egyébként sem véltem felfedezni semmi érzelmet, sajnálatot, aminek kifejezetten örülök. Nem szorulok az ő vigasztalására.
- Az iskolás éveim főleg tanulással teltek. Barátokat nem igazán kerestem, így szoros ismeretségem senkivel sincs a korombeliek közül. Ellenségeim sem voltak, bár tény, hogy valaki nem kedvelt, de ez minden emberrel előfordul. - Finnick Daughertyt inkább kihagyom a történetből. Nem kell, hogy az egész iskola tudomást szerezzen az akkoriban "virágzó" kapcsolatunkról.
- Szerelmek... Bár érzelmes típus vagyok, sosem voltak nagyobb fellángolásaim senki iránt iskolás éveim alatt. Nem is igazán találkoztam lányokkal, illetve az emberek nagy részét egyébként is elkerültem. Nem akartam, hogy bármi elvonja a figyelmemet a tanulásról. - ettől függetlenül Finnick mindig bekavart. Volt, hogy fellógatott valahová, a gatyázás is kedvenc elfoglaltságai közé tartozott, de erről az iskolának szintén nem kell tudnia. Amit elmondok, az teljesen igaz, és vállalom is mindenki előtt, nincs miért szégyellnem, ugyanakkor a gumikacsás alsóm miatt szégyenkezhetnék rendesen.


216 szó
Bocsánat a hossza miatt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 11 Júl. - 14:29
But burned into my brain are these stolen images
Amúgy sose értettem Awkward professzort. De tényleg. Fiatal, okos és sármos, ennek ellenére meg visszahúzódó, pedig az ő vonzerejével.. mágnesként vonzhatná a nőket. Persze, senki se lehet tökéletes (kivéve én) és ez így van Awkward esetében is. Egy lúzer, akiről mindenki tudja, hogy magányos és egy igazi stréber. Nincs élete. Foghatott volna magának egy feleséget vagy amit akar, de így élni.. Borzalmas.
- Értem. Azért büszke lehet a teljesítményeire és tudására.. Maga szerint elérte a céljait?
Maximum az ajtókilincset érte el amúgy, de ez teljesen mindegy. Ez nem is interjú, inkább egy bájcsevej.
- Rendben, de bizonyára vágyik egy társra az életébe, hisz maga se szeretné magányosan leélni az életét, nem igaz?
Jelentem ki kissé csípősen, de ez a munkám része, emiatt egy szava se lehet. Már éppen fejezném be az interjút, amikor eszembe jut egy nagyon jó kérdés.
- Awkward professzor.. Nehéz téma, de mi a véleménye Tudjukkiről és a varázsvilág jelenlegi helyzetéről?
To: Awkward professzor | NEMSOK SZÓBAN | Bocsánat a késésért!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 23 Júl. - 3:59
Kezdem egyre kényelmetlenebbül érezni magam, holott ő csak egy diákom. Semmit sem tehet ellenem. Mindenesetre nem mutatom ki, hogy akár csak egy másodpercig is elbizonytalanodtam, vagy zavarba jöttem volna. Nem tartozik rá semmi igazából. Nem is értem, mért mentem bele egy ilyen idióta interjúba. Kellett ez nekem? Hát persze, hogy nem!
- Számos célomat elértem az utóbbi két évben, igen. - ezek egyike, hogy képes voltam elviselni ennyi gyereket magam körül. Elég rosszul viselem a gyerekeket és a nagy tömeget is. Nem csoda, hogy sokáig féltem a kettő kombinációjától.
- Úgy gondolom, ez nem tartozik ide. - ahogyan sehova máshova sem, ami azt illeti. Nem szeretném, ha az újságból derülne ki bármi is a magánéletemről. Nincs szükségem ilyesmire.
Mindketten távozáshoz készülünk, ezért egy nagy sóhajjal fogadom a kérdést. Nem tetszik. Nem tartozik senkire az állásfoglalásom. Nem akarok toborozni, sem eltántorítani embereket céljaiktól. Mondjuk nem sokan hallgatnak rám, így felesleges aggódnom, mégis a saját lelkiismeretemet bántaná, ha válaszolnék erre a kérdésre. - Viszlát, Ms. Skeeter! - azzal már távozom is a könyvtárból, és sietős léptekkel tartok irodám felé. Nem ez volt életem legjobb húzása, azonban nem bírtam tovább elviselni a lányt.

Köszönöm a játékot!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Awkward professzor & Skeeter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Számmisztika professzor
» Egyetlen bizalmasom & A professzor, aki hitt bennem
» Awkward discussion
» Evans & Skeeter
» Skeeter & Hemsworth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-