Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 8 Jún. - 15:40
Killian & Claire


Ma este lesz az első randim Killiannel és meg kell mondanom, nagyon izgulok miatta. Habár volt már barátom, de sosem voltam igazán szerelmes, annyira legalábbis még sosem voltam, mint amennyire most. Killian teljes mértékben másabb, mint az eddigi srácok akikbe eddig szerelmes voltam. Már az első pillanattól fogva szerelmes voltam belé, mikor megpillantottam őt a Roxfort folyosóin. Volt benne valami... Különleges, rejtélyes, olyan ami minden lány álma. Mindenki megakarta őt kapni, megtudni, hogy milyen íze van a csókjának, milyen beletúrni a hajába... Pont ezért sem tudom elhinni azt, hogy én vagyok az a lány aki kell neki, velem lesz randija és nem mással, és ez olyan hihetetlenül hangzik... Főleg, mert bárkit megkaphatna akit csak szeretne, de ő engem választott. Mióta volt anyám halálesete, azóta jócskán vissza esett az önbizalmam, alá értékelem magamat, nehezen bízok meg másokban, de Killian más, nála az első pillanatban már azt éreztem, hogy benne megbízhatok, hogy ő nem fog fájdalmat okozni nekem, nem fog elhagyni.
Kb olyan 3 körül elkezdek készülődni, hajat mosok majd kivasalom és kiengedve hagyom, egy nagyon minimális sminket teszek fel, - mindig is úgy gondoltam, hogy a természetes arc sokkal szebb, mint ami tele van vakolattal - majd amikor ezekkel kész vagyok akkor kiteszek pár ruhát az ágyamra és gondolkodok, hogy vajon melyik lenne a legmegfelelőbb az első randihoz. Fogalmam sincs, annyira izgulok és csak erre tudok gondolni, pedig lassan el is kéne készülnöm, ha nem akarok el késni. Egy esti pikniket beszéltünk meg a toronyban, már alig várom. Újra az az érzés fog el, amikor kis elsősökként a nagy ajtó előtt álltunk, mielőtt bementünk volna, hogy megtudjuk, hogy a Süveg hova fog minket beosztani. Újra azt az izgulást érzem, mintha lepkék repkednének a gyomromban.
Végül egy fehér ruhára esett a választásom, egy hozzá illő nyaklánccal és karkötővel. Oda sétáltam a tükör elé és viszonylag tetszett is a látvány, remélem megfelelően öltöztem fel az első randihoz.
Mire mindennel sikeresen elkészültem már volt is annyi az idő, hogy elinduljak, sőt, inkább abban kellett reménykednem, hogy ne késsek el, kicsit sokáig tartott míg megcsináltam a hajamat és kiválasztottam a ruhámat. 

✖️  örülőőő  ✖️ Haunted ✖️ words

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 9 Jún. - 19:30


Claire & Killian

I’m not afraid of love; i’m afraid of not being love back..


Claire számomra nemcsak egy szimpla szórakozás, mint ahogy azt sokan mások gondolni vélnék. S attól függetlenül, hogy néhány hölgyemény netán titkon áhítozik rólam, avagy sem, nos nem igazán mozgat meg. Mindig is a komoly dolgok híve voltam, és egészen mélyen azt vallottam, hogyha valamibe belevágsz, akkor azt csináld is a lehető legnagyobb örömmel. Sosem szerepelt nálam a feladás gondolata, ahogy az sem, hogy bármikor is meghátráljak, és éppen ugyanúgy remekeltem a magánéletemben, mint a Roxfort falain belül a tanulmányaim kapcsán. Apám ama ösztönző személy, aki arra a tettre késztet, miszerint egyre inkább jobbá váljak. A kiemelkedő tanultsága, a szeretete a tudomány iránt, és az, ahogyan bánik a növényekkel, nos számomra egy lenyűgöző adottsága. Tetszik a felépítettsége, a határozott kiállása, és ahogy engem is egyenget az utamon, nos csak még inkább példaértékűvé teszi őt a szemeimben. Egyik fiú, avagy lány sem kívánhatna tőle jobb édesapát magának, és én kifejezetten nagyon büszke vagyok arra, miszerint a fiává válhattam. Értékes tagja a családunknak, hiszen ő az egyik fél, aki miatt odáig juthatunk, ahová, és ő miatta is élhetünk e világban részben.
Gondolataim közepette vetem bele magamat az anyag átnézésébe, mert ha minden igaz, akkor holnap dolgozatot fogunk írni. Legalábbis így rémlik a számomra, bár őszintén én nap, mint nap a tankönyvek, a varázsigék, és a jegyzetek felett görnyedek. Egyre többet akarok megérteni a varázslatokból, és egyre többre akarom vinni az életemben, hiszen érdekel mindazon tudásanyag, melyet megtanulhatok. Van, hogy jó előre felkészülök egy-egy anyagból, avagy megesik az is, miszerint éppen olyasmit tanulok, ami nem tananyagi kötelesség, de a könyvtárban teljes mértékben fellelhető. S míg elfoglalom magamat a tanulással, nos szépen elszáll felettem az idő. Érdekes módon lehetséges, sőt tuti biztos tény az a pont, hogy Claire már rég készülődik, s csupán én vagyok az egyetlen elvetemült, ki tanul. Hát na igen.. már mondták rám egy jó páran, hogy túl stréber vagyok, de remélem ez nem zavarja majdan őt.. mármint Clairet.
Néhány percbe sem kerül az, amíg felöltözök, s majdan a kikészített dolgokkal együtt, nos lazán felmegyek a toronyba. Kissé vigyázni kell, mivel az éjszakai kijárás egy eleve necces ügy, de sikerül könnyen megoldanom. Talán túlságosan is imádom megszegni a szabályokat, ami azt illeti. Ruházatom egy fekete nadrágból, és egy piros-fekete kockás ingből áll, amelynek kiegészítőjeként egy ugyancsak fekete cipő lett a párosítása. Nem estem túlzásba, de mégis megmaradtam a keretek közt.
Felérve leterítek egy plédet, meggyújtok egy gyertyát, melyet a tartójába is helyezek, és én magam helyet is foglalok, miközben minden mással mostan nem törődve, az égre emelem a tekintettemet. Gyönyörű éj kék palást fogad, szemet kápráztató a Hold okozta ezüstös árnyalat, és mesés, ahogy megannyi csillag is helyet foglal eme vásznon. S míg mindezt csodálom, nos csak várok észre sem véve az idő múlásának a tényét.



||music:Bring me to life|| words: 451 || note: boldogsag
▲▼
Vissza az elejére Go down

Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Az év első közös büntetőmunkája - Dakota & Capricus
» mózes első könyve, harmadik fejezet
» Cedar első tetkója
» Az vesse az első követ
» Első osztályon a pokolba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-