Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Carrie & Gil EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Carrie & Gil EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Carrie & Gil EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Carrie & Gil EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Carrie & Gil EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Carrie & Gil EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Carrie & Gil EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Carrie & Gil EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Carrie & Gil EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 20 Jún. - 12:14
Carrie & Gil

to the queen of the lions

Úgy izgulok, mintha legalább Merlin jönne hozzám ezen a szerda esti napon, este hét órakor. A csillagvizsgálóban állok, ereimben zsibongó vérrel és csak remélni tudom, hogy az általam hívott aranyszőkeség eljön hozzám. A barátaimon – lefizetettet alsóbb éveseken – keresztül hagytam neki egy üzenetet, miszerint régóta nem láttam, és találkozni szeretnék vele. Meg egy kicsit szorosabban megölelni. Meg talán megnézni, hogy a feneke még mindig ugyanolyan gömbölyű-e, mint amilyen a nyári szünetben Albániában volt.
 Félreértés ne essék; ő és én csupán barátok vagyunk, a szüleink pénze által ismerkedtünk meg. Egyszerűen csak ő volt az első olyan lány az életemben, akin nem csak keresztül néztem, hanem szívesen húzkodtam a haját, csak azért, hogy észrevegyen. Valamint vállaltam mindent produkciót, amitől férfiasabbnak tűnhettem volna a szemében. Aztán, az évek elteltével és Autumn megjelenésével együtt ő lett az, akinek előszeretettel pakoltam ki az érzelmi világomat. Majd mindent leszarva bújtam hozzá közelebb, ha éppen olyan hangulatban volt és megengedte.
 Ezerszóval is élve; imádtam Carrie-t. Talán Dung mellett ő volt még az az ember, aki a legközelebb állt hozzám.
 Előveszek a zsebemből egyet, a Dungtól elcsent cigaretták közül, és a pálcámmal meggyújtom. Mugli találmány ez a cigaretta, és rendkívül büdös is, de az ember mindent megtesz azért, hogy valamivel kivívja Carrie elismerését.
 Füstölögve hajolok ki a csillagvizsgáló egyik korlátján. Magamhoz hűen az orromon is áramlik ki a füst, kaparja a torkomat és prüszkölve-köhögve próbálom kiadni magamból a kellemetlen mellékterméket. Addig ütöm a mellkasomat a szabad kezemmel, ameddig az égő cigarettát tartó kezem is a mellkasomhoz ér és kiégeti a taláromat.
 - Ackerley, ezt megint elbasztad… - szitkozódom magamban, és ledobom a muglik által kitalált dolgot a földre. Nem tudom, hogy mit kezdjek vele, ott is csak füstölög és parázslik a meggyújtott vége. Akármennyire is próbálom felidézni, nem jut eszembe, hogy Dung mit szokott vele csinálni. Remélem, hogy elalszik magától.
 Közben a taláromon esett lyukat vizsgálgatom, felemelve a mellkasomról a ruhadarabot. Nem festhetek túl szépen, igazából talán pont a legidiótább pózban hallom meg a közeledő léptek hangját és feldörömböl a szívem. Tekintetem mohón a lépcső felé vándorol, és várom, hogy mikor bukkan fel az az aranyhajú nőstényoroszlán.
 Egy ötlettől vezérelve elbújok az egyik tetőt tartó oszlop mögé. Hallom, ahogyan a léptek felérnek egyenesen ide, a csillagvizsgálóba. Elképzelem, ahogyan Carrie szőke fürtjeit dobálva engem keres, és nem tudja elképzelni, hogy kettőnk közül miért nem inkább ő szívatott meg engem azzal, hogy nem jön el.
 Az ajkamat beharapom, hogy visszafojtsam a nevetésemet, amikor meglátom a még mindig füstölgő mugli cigarettát a korlát előtt. Ez annyira megzavarja az összpontosításomat, hogy kitör belőlem egy halk kacaj, és már tudom is, hogy bajban vagyok.
 
kicsi késéssel, de sok sziiiv   Öltözék
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Carolynne H. Travers

Carolynne H. Travers

C’est la vie
Elhalálozott
Elhagytam e világot
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 1 Júl. - 22:36
Figyelem ahogy a mardekáros kviddics csapattagok fel-alá repdesnek előttem a pályán. Az ölembe heverő tankönyvhöz már egy jó félórája nem nyúltam, pontosan azóta, hogy megjelent a pályán Ő. Akaratlanul is de egy mosoly kúszott az arcomra, holott már nem alkotunk egy párt és igyekszem a legkevesebb érintkezést megengedni magamnak de jelen pillanatban valahogy nem akarok feltűnés nélkül elillanni, azt akarom, hogy észrevegyen. Ugyan elsődleges célom az volt, hogy felkészüljek a legkülönfélébb varázslényekből és kicsit javítsak azon a borzalmas átlagon, amit az eddigi dolgozatok alatt produkáltam azonban úgy tűnik, hogy mindennek búcsút mondhatok. Igyekszem magam azzal hitegetni, hogy ezzel csak Potteréknek segítek, hogy ellesem Raphael mit talált ki a csapatának és így nem fog minket felkészületlenül érni a meccs. Szerencsére az egyik oszlop kitakar így csak akkor venne észre, ha nagyon szúrná a lelátót. Nem úgy, mint én. Szeretném pattanásossá átkozni Morhanget amiért olyan közel sétál hozzá miután leszálltak a seprűikről és valami elképesztő vicceset mondhat, mert mind a ketten nevetnek. Csesszék meg.
Ahogy felállok a lendületemnek köszönhetően elsodrom a kis srácot, aki a semmiből teremhetett ott mellettem. Nem ismerős, de jobban megnézve az arcát csak két-három évvel lehet fiatalabb nálam.
- Mit akarsz? - egészen barátságtalanul förmedek rá és biztos vagyok benne, hogy az arcomról le tudja olvasni, hogy legszívesebben kiátkoznám a világból pedig szegény tényleg nem tehet semmiről. Leszámítva, hogy pont olyan alkalmat választott a társaságom megkeresésére, mint ez a mostani.
- Helló. Nos, Perkins mondta, hogy Andrea üzeni, hogy Matt szerint -
- Mi van? - egészen az emberi hang magasságának határát érem el, de borzalmasan idegesít a srác.
- Szóval Gil Ackerley a csillagvizsgálóban vár -
Előbbi borongós hangulatom egy pillanat alatt tűnik el és rögtön egy száz vattos vigyor ül ki az arcomra, ahogy a hőn szeretett név említésre kerül. Továbbra is vigyorogva hátba veregetem a gyereket és egy „kösz” keretében elviharzom mellette, ügyet sem vetve arra, hogy az előbbi jelenetemnek akár az egész mardekár csapata szemtanúja lehetett.

Gil Ackerley engem vár, márpedig ha Gil engem vár akkor nekem rohannom kell hozzá. Majd elmesélem neki, hogy mennyire felbosszantott Morhange, pedig valószínűleg semmi rossz szándéka nem volt Rafival csupán haverok meg ugye a pletykák szerint Lupinnal szűrte össze a levet, amit szintén nem értek.
Gil azon kivételes hímnemű egyedek közé tartozik, akikben feltétel nélkül megbízok és nem akarom kihasználni, nem akarok semmilyen önző tettet véghez vinni vele vagy véghez vitetni vele. Gil Ackerleyt egyszerűen úgy ahogy van imádni kell. Bár a kapcsolatunk egészen különlegesen indult és nem gondoltam volna, hogy ilyen maradandó lesz mégis elképesztően hálás vagyok egy nagyobb hatalomnak, hogy ez így történt.
- Gil? - rohanok, igyekszem nem orra bukni de csak a saját hangom visszhangzik a falakról, mintha nem is lenne itt rajtam kívül senki más. Végtelenül csalódott leszek ha csak meg akart viccelni azzal, hogy iderángat. Amennyiben pedig annak a srácnak egy idétlen tréfájának az áldozata lettem, akkor a földön mászva fog könyörögni, mert olyat kap, hogy azt a többi életében is emlegetni fogja.
Tanácstalanul tekintek körbe, ahogy felérek és már épp valami cifra káromkodás hagyná el a számat amikor a fülemet megüti egy nevetés, egy ismerős kacaj és rögtön a hang irányába is fordulok.
- Már azt hittem, hogy csak át akartál verni Gil – lebiggyesztett ajkakkal sétálok oda hozzá, hogy a nyaka köré fonjam a karjaim és jól megölelgessem, fogalmam sincs, hogy mikor beszélgettünk már egy igazán jót kettesben – Ez te voltál? - elengedve a fiút a tekintetem a földön füstölgő csikkre esik - Ugye hoztál még? Mindenem a szobában hagytam – zsebre dugom a kezem és továbbra is a csikket figyelem – Ha jól emlékszem Dung azt mondta, hogy köpni kell egyet rá.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 4 Júl. - 12:34
Carrie & Gil

to the queen of the lions


Hallom, ahogyan a nevemet kiáltja. Kisgyerek módjára, ajkamba harapva fojtom vissza a kuncogásomat. A hangját visszaverik a falak. Ahogyan a cigaretta füstjét nézem, kitör belőlem egy kacaj.
- Ó-ó – suttogom magam elé, mielőtt Carrie megjelenik előttem. Az ajkait lefelé biggyesztve néz rám és megelőz az ölelésével. Ragadós karjait a nyakam köré fonja, én pedig jólesően fújom a levegőt a hajába. Egy kicsit olyan illata van, mint egy biztonságos otthonnak, jó messze az Ackerley-klántól.
- Téged? – nézek rá csodálkozva – Szerinted olyan ostoba lennék, hogy megviccelem a Roxfort házisárkányát? – bököm meg ölelés közben az oldalát. Még hangosabb nevetés tör ki belőlem. De hát Carrie már csak ilyen; egy két lábon járó jókedv-bomba, legalábbis számomra.
Mikor elenged, sasszemeivel rögtön kiszúrja a cigarettát a földön. Szemeimet a földre függesztve vallom be neki a bűnömet:
- Igen, én… - sóhajtom. Persze arról nem beszélek, hogy csak előtte akartam kicsit menőbbnek tűnni. Ne mindig csak az a Gil legyek, akinek jó összeborzolni a haját, és vicces arra gondolni, amikor ötévesen végignézted, ahogyan a kertben pisilt. Mert igen, előszeretettel aláztam meg édesanyámat ilyesfajta viccekkel.
- Hogy hoztam-e még? – nézek rá – Csak egyet, mert ha Dung észreveszi, hogy lopom a készletét, megöl. Így is már Ogdean-ra gyanakszik, és folyamatosan újabb helyekre dugja el – vonom össze a szemöldökömet mérgesen. Persze Dungnak eszébe sem jutna, hogy a jó öreg Gil húzza le őt néha egy-két szállal.
Carrie-nek előhalászom a zsebemből a maradék szálat és a kezébe nyomom.
- Köpni? Ebben biztos vagy? – a hangom kérdő, a tekintetem pedig a cigarettára esik. – Te tudsz egyáltalán köpni? Mert én aztán nem tudok – bököm meg a cipőm orrával a félig elszívott cigarettát. Ha csak belegondolok, hogy milyen keserű íze van… Akaratlanul is megrázkódok.
A korlátnak dőlök inkább, minél messzebb a füstölgő tárgytól. A szememet Carrie-re függesztem; enyhe pír lepte el az arcát. Gondolom futott. Legközelebb többet kell fizetnem, ha az akarom, hogy a madaraim időben csiripeljenek a fülébe.
- Szóval Carrie-berrie – hívom a régi, gyermekkoromban kitalált becenevén. – Mi történt veled mostanában? Még mindig a két dámával együtt terrorizálod az alsóbb éveseket?
Szánalmas bemelegítő kérdések ezek. Tudom, hogy nemsokára a megválaszolásuk után Carrie már nem ilyen felszínes dolgokról fog beszélni. De én ma türelmetlen vagyok, mert annyi minden történt velem – magamhoz képest -, hogy a szavak meggondolatlan áradatként törnek ki belőlem.
- Beszélgettem Autumn-val. Annyira tökéletes és aranyos volt, hogy… Még felülmúlta azt is, amit gondoltam róla! És egészen eddig egy lépcsőfordulóban gettóztunk, ha nem volt hová mennünk. Érted ezt, Carrie-berrie? Egész idő alatt elkerültem… - csóválom a fejemet. Még ennyi idő után is dühös vagyok magamra. Hét évig minden vágyam az volt, hogy Autumn közelében lehessek. Aztán kiderült, hogy hét évig abban is voltam. – Talán szereznem kellene a mugliktól szemüveget. Minden bizonnyal, ha jobban látnék, talán abban a Traversban is találnék valami kivetnivalót. Vagy szerinted is olyan tökéletes? – szorul ökölbe a kezem.
Arról nem beszélek, hogy Autumn és Travers jegyesek. Ez elméletileg titok, ám a gyakorlatban még nem derült ki, hogy mi is az igazság. Mégis, ha arra gondolok, hogy ezt a jegyességet nem lehet felbontani… Hangosan sóhajtva borulok Carrie nyakába.
- Mondd el rám a halálos átkot, könyörgöm – ütöm a fejemet ütemesen a vállába, miközben arany tincsei az arcomat simogatják. – Miért nem lehetek olyan gondtalan, mint te?

 
kicsi késéssel, de sok sziiiv   Öltözék
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Carolynne H. Travers

Carolynne H. Travers

C’est la vie
Elhalálozott
Elhagytam e világot
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 4 Aug. - 11:10
Igazából ha jól belegondolok Gil biztos nem csinálna olyat, hogy átver és csak heccből rángat a csillagvizsgálóba éjnek évadján. Nem-nem, Gil Ackerley nem csinálna iylet. Velem legalábbis biztos nem. Lehet, hogy azzal az idétlen Ogdeannel megtenné, de velem nem. Ilyesfajta gondolatokkal nyugtatgatom magam miután nem találom sehol a fiút, de hála az égnek gyorsan felfedi magát egy sikertelenül visszafojtott nevetéssel.
Rögtön a nyakába is vetem magam és szinte felvihogok, amikor a Roxfort házisárkányak titulál. Nem sokan mernék ezt megtenni, de neki elnézem – egyébként meg tökéletesen igaza van. A sárkány trió egyik tagja én vagyok és jajj annak, aki ujjat akar húzni velem.
- Amíg Ogdeanre gyanakszik addig nincs is semmi gond – vállat vonva veszem el a cigarettát és hálásan pislogok a srácra – Egyébként meg ha engem kérdezel, valami nincs rendjén azzal a gyerekkel. Olyan…furcsa – bár még sosem töltöttem el két percnél többet az említett srác társaságában, már az első pillanattól kezdve úgy éreztem valami nincs rendjén a gyerekkel. Azonban nem törtem magam, hogy jobban megismerjem. Jobb az, ha néhány emberrel csak köszönőviszonyban van az ember.
- Köpni – bólintok egyet – Nem tudom, még nem próbáltam – felvonom a szemöldököm úgy nézem a füstölgő csikket és elvetem az ötletet, hogy ráköpjek köszönhetően annak, hogy még tényleg nem próbáltam egyetlen egyszer sem, hogy leköpjek egy csikket. Valószínűleg csak lassított felvételben kifolyna a nyál a számból az pedig eléggé undorító lenne.
- De az is lehet, hogy elég ha eltaposod – próba szerencse, cipőm sarkával rálépek a csikkre és lám, abba is hagyja a füstölgést én pedig elégedetten gyújtom meg a sajátomat, amit Gilikétől kaptam.
A régi becenév hallatán akaratlanul elmosolyodom, jó érzés, hogy akármennyire is akar összedőlni körülöttünk a világ van ami nem változik. Jólesőn szívom be a füstöt, hogy utána ráérősen kifújhassam magam elé.
- Az alsóbb évesek terrorizálása sosem fog kimenni a divatból, nem árt ha tudják hol a helyük – elvigyorodva billentem oldalra a fejem, látom Gilin, hogy valamit nagyon el akar már mondani de van olyan úriember, hogy előbb megkérdezi velem mi van – Tudod hierarchia meg minden. De inkább Te mesélj … -
Autumn nevének említésére igyekszem visszafogni a fintort, ami ki akar ülni az arcomra így valamiféle idétlen grimaszba torzulnak a vonásaim. Egyszerűen nem tudom mit eszik rajta annyira Gil. Jó persze, női szemmel nézve is gyönyörű lány de már csak azért is kénytelen vagyok utálni, mert Rafi nagybátyja őt választotta Mrs.Traversnek nem pedig engem.
- Ha Travers akarod fikázni, akkor rossz embert választottál magadnak – keserűen felnevetek és megcsóválom a fejem – És tényleg olyan lenyűgöző lány ez az Autumn? Szolidaritásból igyekszem mindenféle társalgást elkerülni vele, mert a végén még valami olyat mondanék amit nem szabadna – felsóhajtok és szabad kezemmel átkarolom Gilit amikor a nyakamba borul. Tökéletesen megértem azt amin most átmegy.
- Dehogy mondom rád a halálos átkot, meghibbantál? – finoman oldalba bököm – Akkor ki venne el engem feleségül, ha majd 70 évesen még mindig egyedülálló vénasszonyként terrorizálom a népet? – szívok egy nagy slukkot a cigiből és hirtelen már annyira nem is esik jól, mint ahogy azt gondoltam az elején de azért nem fogom elpazarolni az utolsó szálat, ami Gilnél volt.
- Gondtalan? – hitetlenkedve rázom a fejem – Az életem minden, csak nem gondtalan Gil. Már valószínűleg ott elbasztam a jövőmet, hogy nem erőszakoskodtam a süveggel, hogy a Mardekárba osszon be. Arról nem is beszélve, hogy akármennyire is elfogadtam, hogy ejtve lettem Autumn miatt még mindig képes lennék olyan ragyássá változtatni annak a lánynak az arcát, hogy örök életére ott maradjanak a nyomok rajta. Ezt is csak azért nem teszem, mert tudom, hogy Te mennyire oda meg vissza vagy a lányért – sóhaj – És azt sem könnyíti meg a dolgom, hogy a bájitaltan együtt van a mardekárosokkal. Így minden alkalommal látom Raphaelt amint azzal a szívdöglesztő félmosolyával reagál Lucius valamelyik arcpirító megjegyzésére.
Bosszúsan szívom el a cigit és nyomom el az egyik oszlopon, hogy utána kipöcköljem a világba, abban reménykedve, hogy nem fogok semmit sem felgyújtani vele. Lecsúszok a korlát mentén és kinyújtom a lábaimat a padlón úgy pislogok fel Gilre.
- Szóval akárhogy is nézem, mindkettőnknek eléggé elbaszott egy élete van – elvigyorodom – Talán előző életünkben sok gonoszságot tettünk és most töltjük a büntetésünket – elgondolkozva vizsgálom a körmeimet, amik mos borús fekete színt öltöttek fel az érzelmekre változó lakktól.
- Inkább azon kellene gondolkoznunk, hogy mit kellene csinálnunk az egész szarkupac feltakarítása érdekében -

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Carrie & Gil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-