Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Szavazás EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Szavazás EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Szavazás EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Szavazás EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Szavazás EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Szavazás EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Szavazás EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Szavazás EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Szavazás EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 20 Nov. - 22:03


Szavazás és Információ
 



                               

Kedves Tagok!
Eljött a szokásos évszakonkénti szavazás ideje ismét. Mielőtt nekikezdtek a szavazásnak, ami jelentősen változott az utóbbi óta, kérlek titeket, figyelmesen olvassátok el az információkat, hiszen az érvénytelen szavazatokat nem tudjuk elfogadni!

001. FONTOS, hogy innentől kezdve, senki nem szavazhat magára, multijára, saját pb-re, vagy olyan játékra, amiben részt vesz, csak ha kalandról van szó.

002. A szavazás két körből fog állni, az első héten az alább lévő sablont kell kitöltenetek, és jelölni a számotokra dobogós játékokat, párosokat, embereket.

003. Maximum három jelöltetek lehet egy kategóriában!

004. A második körben, szavazást fogunk indítani a jelöltekből, és itt szintén érvényes, hogy senki nem szavazhat majd magára, sem a játékára, sbt... hiszen ezt mind ellenőrizni tudjuk és ezzel csak érvényteleníti a szavazatát!

005. Kérünk benneteket, hogy a kategóriához megfelelő embereket, játékokat jelöljetek meg! Nézzetek szét az oldalon (A LEZÁRT, ARCHIVÁLT JÁTÉKOKNÁL IS!) és ne csak szimpátiából tegyetek jelöléseket. Jól fontoljátok meg mit szeretnétek!

006. Indoklás nem kötelező, de ha szeretnétek, leírhatjátok amit gondoltok ^^


Tehát, a következő kóddal tegyétek meg a tétjeiteket, ebbe a témába, a következő egy hétben!


Kód:
<div style="width: 400px;text-align: justify;">

[i][size=18]Az ősz női karaktere[/size][/i]
Ide írd a válaszod. Ide írd a válaszod


[i][size=18]Az ősz férfi karaktere[/size][/i]
Ide írd a válaszod. Ide írd a válaszod


[i][size=18]Az ősz szépe[/size][/i]
Ide írd a válaszod. Ide írd a válaszod


[i][size=18]Az ősz játéka[/size][/i]
Szeptember 1. - A mai napig


[i][size=18]Az ősz szerelmesei[/size][/i]
Ide írd a válaszod. Ide írd a válaszod


[i][size=18]Az ősz előtörténete[/size][/i]
Szeptember 1. - A mai napig


[i][size=18]Az ősz plotja[/size][/i]
Szeptember 1. - A mai napig


[i][size=18]Az ősz staff tagja[/size][/i]
Ide írd a válaszod. Ide írd a válaszod

</div>

                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Hétf. 21 Nov. - 15:45


   Az ősz női karaktere
* Theia Belby: mert remek a stílus, remek a karakter, és van ezekben a kék szemekben valami, amit egyszerűen nem hagyhatok szó nélkül. Theia különleges, és nem csupán a remek névválasztás és a pb-casting teszi ezt, hanem az egészen apró dolgok, leheletnyi finomságok, amik hozzátoldanak a jelleméhez. Ráadásul ott van a mesterien megírt apa-kérdés az egész mögött. Ha nem élne a dolog a játéktéren, valószínűleg az évszak ET-je címre jelölném. De él. Gratulálok az alkotónak!

* Vada Greengrass: a nagy visszatérő, aki a rá jellemző stílussal vetette bele magát a játékba. Ajánlom olvasásra a játékait bárkinek, mert minden reagja olyan, akár egy aprócska ékszerdoboz - tündöklő kincsek és mély fájdalmak találkozása.


   Az ősz férfi karaktere
   * James Potter: minden elfogódottság nélkül, láttátok már, milyen aktív? Minden dologban benne van, állandóan elérhető, és még mindig manírok nélkül, lezseren hozza azt a James Pottert, aki még Rowling sem tudott így eltalálni!

* Harold Minchum: mert nagyon odateszi magát, és nem véletlenül látunk olyan kevés mágiaügyi minisztert a játéktéren! Nehéz a feladat, de úgy látom, Harold remekül megoldja, és mindeközben van ideje minél szövevényesebb kapcsolatlistát kialakítani velünk, többiekkel, földi halandókkal, akik nem vagyunk mágiaügyi miniszterek. ; )


   Az ősz szépe
   * Andromeda D. Black: még sosem ltalálkoztam Luma Grothe-tal, de a belőle áradó szépség, titokzatosság elég súlyos, elég szokatlan ahhoz, hogy tökéletes választás legyen Medának!

* Sully Nelson: talán szokatlan választásnak tűnhet, de engem mindenképp megnyert, és minél többször nézem, annál jobban tetszik! Bírom ezt a bátorságot a pb-választás terén, amikor valaki mer elrugaszkodni a sokszor látott arcoktól. És amúgy is, hajrá Steve Buscemi!


   Az ősz játéka
   * Marius Flint & Nikolai - az a hideglelős játék, amit mindig rohanok továbbolvasni, ha folytatást jelez az oldalsáv. Olyan zseniális, olyan veszélyes, a szívem szakad meg szegény Mariusért, akiben mindeközben nincsen semmilyen hősies manír, olyan természetesen és őszintén reagál. Nikolai pedig megzabolázhatatlan, fantasztikus. Mindenkinek ajánlom!

* Agatha V. Greewy & Amycus Carrow - remek, srácok, remek! Valahogyan az ilyen játékok idén ősszel nagyon betaláltak nekem, ráadásul itt ez a kémia Agatha és Amycus közt, szóval... még, még, még!


   Az ősz szerelmesei
   Alecto Carrow-Yaxley & Archibald Yaxley, mert leesett az állam, mikor megláttam, hogy időközben összeházasodtatok! Sok boldogságot, és főleg, sok kitartást jövendő gyermekeiteknek!


   Az ősz előtörténete
Peter Pettigrew - mert leesett az állam!
Allegra Moretti - tökéletes, és micsoda pb-választás!
Sirius Orion Black - mert kellett már, mint egy falat kenyér!


   Az ősz plotja
   * Pandora Dolohov & Barty Crouch Jr.: nehezen tudom elmagyarázni, de azért megpróbálom. Van valami a karakterek dinamikájában, a múltjukban, a családi hátterükben, a jellemükben, abban, ahogyan riposztjaik egymásnak feszülnek, amit... hát, nem lehet mást tenni, csak olvasni, kimerülésig.


   Az ősz staff tagja
   * Marlene McKinnon: bár többen pályáztak erre a címre, számomra ebben az évszakban mindenképp Marlie a nyerő, mégpedig egy egészen praktikus oknál fogva: mindig van ideje a helyre, mindig lehet hozzá fordulni, olyan, mintha mindig ráérne játszani, és mert végtelen türelemmel koordinálja itt a dolgokat.

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 23 Nov. - 9:03

Az ősz női karaktere
Nonna Bronshtein. Egyszerű, mégis nagyszerű, kiváltképpen egyedi természetű karakter, és annak ellenére, hogy még csak pár játékába volt szerencsém beleolvasni, már is tűkön ülve várom a folytatásaikat.

Az ősz férfi karaktere
Antonin Dolohov & Amycus Carrow. Esküszöm, tényleg nem az elfogultság beszél belőlem, de egyszerűen képtelen vagyok nem őket jelölni, megint. Valószínűleg érthető, miért. Náluk aktívabb karakterrel még nem igen találkoztam, és nemcsak a személyiségükkel, de minden egyes játékukkal képesek elkápráztatni engem.

Az ősz szépe
Cheyanne Macnair & Sergei Bronshtein. Valószínűleg, mert mindketten egyediek, és különlegesek, de minél tovább nézem őket, annál jobban beléjük szeretek. Kell ennél jobb ok arra, hogy őket jelöljem?

Az ősz játéka
Lily Evans & James Potter. Bár bagolyposta, de akkor is, egyszerűen képtelen vagyok nem játéknak jelölni. Kicsit olyan volt őket olvasni, mintha elszakadtam volna a valóságtól. És az mostanában kimondottan jól jött.

Az ősz szerelmesei
Őszintén fogalmam sincs..

Az ősz előtörténete
Andromeda Black & Trash Minchum. Régóta nem olvastam már ilyen tökéletesen megfogalmazott, szép, és tartalmas történetet, mint, amilyen az övéké.

Az ősz plotja
Az számít, ha Sergei & Vasili Bronshtein kettősének kapcsolatát nézem? Végül is mindegy, akkor is őket jelölöm.

Az ősz staff tagja
Sajnálom, egyszerűen képtelen vagyok választani közülük. Mindegyikük szó szerint mindent megtesz az oldalért, és a tagokért egyaránt. Tehát, inkább szabályt szegek, de mindannyian megérdemlik, hogy elismerjék őket.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kaderie Myst Minchum

Kaderie Myst Minchum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Kristina Pimenova

»
» Szer. 23 Nov. - 12:31


Az ősz női karaktere
Alba Minchum ha már elfoglalod a mami helyét, ennyit megérdemelsz, de egy játék az ára!


Az ősz férfi karaktere
Harold Minchum az apukám vagy kell ennél több?


Az ősz szépe
Lily Evans nagyon nagyon tetszik az avi és az egész kari ahogy hozod!


Az ősz játéka
Erre nem tudok mit írni, bocsi!


Az ősz szerelmesei
Passzolom sajnálom.


Az ősz előtörténete
Trash Minchum Voldemort énem ajánlásával!


Az ősz plotja
Ha erre sem írok még remélem nem veszitek le a fejem.


Az ősz staff tagja
Marlene, mert annyit segítesz ha kérdezek!

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szer. 23 Nov. - 14:22


Az ősz női karaktere

* Doris P. Edwards - Ezt nem kell magyaráznom. Rengeteget játszik amióta megérkezett, mindig fent van chaten, imádom a nagy száját nevetés

* Theia Belby - Nincs rá szó nevetés


Az ősz férfi karaktere

* James Potter - Őszintén imádom a karaktert is és a usert is, hogy ennyire aktív!

* Capricus Phillips - Annak ellenére, hogy a keresője eltűnt, ő továbbra sem tágított, és csak úgy ontja magából a reagokat! Minden elismerésem érte ^^

* Caliban Malachy - Ugyan úgy vélekedem róla is mint Capricusról Smile


Az ősz szépe

* Andromeda D. Black - Letaglózott, telitalálat.


Az ősz játéka

* Potter & Evans - Hat oldalon keresztül... istenem, imádom! :3

*
Halálfaló gyűlés - Ugyan még csak most kezdődött, de azt hiszem ez egy elég meghatározó játék lesz az oldal életében, ezért kiemelt figyelmet adhatunk neki!


Az ősz szerelmesei

* Antonin & Silje


Az ősz előtörténete

* Dorcas Meadowes

* Andromeda Black


Az ősz plotja

Ezen még el kell gondolkodnom jobban Wink

Az ősz staff tagja

Mindannyiukat nagyon szeretem, tökéletes kis csapat <3

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Szer. 23 Nov. - 14:23



Az ősz női karaktere
Lily Evans – mert kicsit szétbaszta az életem azzal, hogy már nem tudom úgy gyűlölni Lily Evans-t, mint jelenséget – már hogy így felhasználói szinten – mint hajdan tettem, mikor még nem volt ez az oldal, meg ő, meg ilyenek. Szóval azt hiszem, nem lehetek elég hálás a júzer létéért, az írásaiért, meg azért a szende, diáklányos bájért, meg az enyhén csípős megjegyzésekért, amik csak úgy áradnak a karakteréből. És hát nem akarok itt finomkodni, ha az elfogultságnak lenne mértékegysége, azt Potter-ben számolnánk.

Theia Belby – ha egy fokkal bátrabb lennék, helyből feleségül is kérném, vagy valami, de amúgy feltűnt nektek, hogy mennyire király minden, amit ez a júzer csinál? Olyan jól össze van rakva, olyan szépen megvan írva, és ráadásul – ami sajnos még az ilyen nagyon jól felépített női karakterekről se mindig mondható el, mert az emberek hajlamosak nem törődni az ilyen csodákkal – működik még a játéktéren is. Mondjuk ehelyett a sok erőltetett hülyeség helyett mondhatnék csak annyit, hogy ebgveiwnbéasovhs *--------------* ugyanolyan kifejező lenne, ha nem még inkább.
UPDATE: most láttam, hogy amúgy van neki egy vőlegénykeresős plotja, szóval te, ha az még szabad, én simán felajánlom Marius vagy Mulciber kegyeit mintha azzal olyan jól járnál *kacsintkacsint*


Az ősz férfi karaktere
Junior – sokkal egyszerűbb őt jelölni, mint egyesével a játékait. Minden mondat mindig gyomron vág. Minden szó mindig a helyén. Továbbra is olyan, hogy imádom utálni, hogy utálnám magam, ha nem imádnám, lenyűgöző és szabályosan félelmetes a júzer zsenialitása és stílusa, és hát csak annyira jó karakter JR, hogy még én érzem magam szánalmasnak és egészen aprónak attól, hogy itt dicsérni próbálom, holott tulajdonképpen még erre is méltatlan vagyok.

Lucius Malfoy – mert egy hisztis, hülye szőke, akinek a saját belátása szerint az egész élete egy kibaszott szenvedéstörténet, és bármennyire is keresi a szabadságát, szerintem, ha két napnál tovább magára maradna, egyszerűen elpusztulna – nem szomjan hal, vagy éhen hal, nem halálra tapossa egy éppen arra legelésző gnú csorda, vagy ilyesmi, hanem csak nem bírja tovább elviselni, hogy nem figyelnek rá és a szervezete egyszerűen feladja – és nagyon szeretem, és csodálatos a haja, és olyan-olyan-olyan szépen ír vele a júzere és ahw. <3333három33

Az ősz szépe
Linnea Destain – Lizzie Grant aka Lana Del Rey. Hát szóval ez a nő amúgy is mindig olyan arcot vág, mint aki elütött egy rókát (erősebb idegzetűeknek egy kis vizuális szemléltetés, szerintem egyszerre készült a két kép), és ezt biztos nem egyedül gondolom így, ha Linnea animágus alakja pont egy róka. Illuminati confirmed – bár nem biztos, hogy ezt ilyenkor kell mondani. Meg egyébként a karakter-PB párosítás szempontjából is páratlanul csodás választás Lana, de mikor Lana Del Rey szóba kerül, nekem az esetek 99%-ban már mindegy, hogy milyen a karakter, akkor is tökéletesnek mondanám a PB-t, ha mondjuk egy hétéves kínai kisfiú karakteréhez választaná valaki.

Philip Niels – Mert olyan kis besavanyodott arca van a PB-alanynak használt srácnak, meg a legtöbb képén már majdnem vállalhatatlanul komor képet vág, hogy abszolút váratlan volt egy ilyen életvidám, komisz kis Hugrásként viszont látni. Meg azért az is sokat számít, hogy Baptiste Radufe a kedvenc modellem. Minden túlzás nélkül.

(Sully-t és Steve Buscemi-t pedig nem az évszak szépének jelölném, hanem így az évezredének, az emberi fajénak, vagy egyenesen ha lesz/van valami Galaxis Útikalauz Stopposoknak kaliberű könyv valahol az éterben, használják őt illusztrációnak a homo sapiens sapiens alatt – és ezt most ne vegyétek jelölésnek, csak kommentnek, mert hát Sully-t tök rég láttam belépni, így meg nem szívesen jelölném, de ha vasárnapig belép, akkor ezt a gondolatjel utáni részt kiveszem és az egészet caps lock-ba rakom a nyomatékosítás kedvéért.)

Az ősz játéka
Nem olvasok elég játékot ahhoz, hogy kompetens jelölést adjak, és hát minek pofázzak bele abba, amit nem is értek? :’((((((

Az ősz szerelmesei
Agatha & Amycus – Tulajdonképpen ez egy elég buta jelölés lesz, ami főleg Amycus karakterdalának köszönhető. A napokban csak úgy feldobta a dalt a youtube – mert hát a youtube előszeretettel dob fel nekem Cage the Elephant dalokat – és végre nem azt a francia alámondásos, túl hosszúra nyúlt intro-jú videó verziót (ami intro-t ha csak meghallok, tulajdonképpen képes lennék embert is ölni), hanem magát a dalt, úgyhogy el sem klikkeltem tőle, hanem beraktam ismétlésbe utána vagy… tízszer.
Ettől pedig kellő elszánást gyűjtöttem arra, hogy nekiveselkedjek a játékaik olvasásához, mert azért már elég régóta érdekelt a sztori – szerintem pontosan ezért is nem kezdtem bele eddig, mert féltem, hogy odalesz minden varázsa, ami abból eredt, hogy túlmisztifikálom magamnak.
Szóval csalódtam is meg nem is. Hát, hogy is mondjam, másra számítottam – ezen a ponton már nem tudom megmondani, hogy mire – a vártnál pedig valami sokkal, de sokkal jobbat kaptam. Mondjuk ez is egy olyan szerelem, amitől apró gombóccá kupodik az ember az ágyban, bámulja a falat, újra gondolja az életét, miközben van benne mégis csak valami különös izgalom, hogy mindez a történet itt alakul ki a szeme előtt (khm, ha olvasná ugye, khm), és hát… nem tudom, egyszerűen csak működik a sztori, na. Fasz se akarja már Amycus júzer seggét még fényesebbre nyalni (pedig de), szerintem ezen a ponton már eleget hangoztattuk neki, hogy milyen kurva jó író (pedig ebből sose elég), de ha mellé rakjuk még Agatha-t is, akkor az egész elkezd valami teljesen új módon hatni – sötét, mégis bájos, teljesen magával ragadó, egy olyan szerelem, amibe beleszeretsz.

Az ősz előtörténete
Dorcas Meadowes – egyébként tényleg tök jó, mikor J. K. asszony ilyen piszkosul kevés alapot ad csak egy-egy karakterhez, az pedig még tök jobb, hogy Dorcas júzer kitalálta, hogy akkor ő ahhoz a kevéshez sem fog ragaszkodni. Ez a kiszőkített haj, a szakadt harisnya, a bőrkabát, a leszarom hozzáállás, a már első benyomásra is csak-rá-nézel-és-nemibetegséget-kapsz attitűd valahogy egybesűrít mindent, amit a hetvenes évek nőalakjaiban szeretek. Mint egy kis mini Nancy Spudgent. Ezzel együtt pedig nem szűnik meg tinilánynak lenni, szóval önmagában már lenyűgöző csak maga a karakter koncepció, de ami ET került hozzá, na az! Olyan lendületes, komor és kissé mégis sötét, de csak olyan punkos beütés utáni természetes jelleggel, amitől egyszerre rettegsz Dorcas-tól és akarsz a legjobb barátja lenni.

Sergei/Vasili Bro-én-amúgy-tényleg-nem-tanultam-meg-hogy-kell-leírni-ezt-a-családnevet-stein – És most csak azért nem fogom kielemezni mondatról mondatra ezt az ET-t, mert a végén még ti éreznétek magatokat kínosan. De hát, na, emeljük ki csak a lényeget. Igazából nem akarok itt finomkodni, Sergei egy végtelenül beteg ember (még a családjához viszonyítva is), aki annyi szaron ment keresztül, hogy azután már tényleg csak az emberségének totális elvesztése volt az egyetlen, amivel ezt fel tudta dolgozni – majdhogynem törvényszerű lépés Vasili kvázi születése, ráadásul végeredményben kaptunk egy piszok szexi és hátborzongató Dr. Jekyll és Mr. Hyde parafrázist. Nagyon szépen megmutatta az ET a karakter kettéhasadt lényét, eléggé érzékletes jeleneteken keresztül mutatta be ugyan, de mégse éreztem úgy tőle magam, mintha csak úgy direkt a pofámba akarná tolni az erőszakot… hát, nem tudom, érhető-e, amire utalni akarok, de szóval tényleg egy nagyon jól felépített, igényes ET-t írt nekünk a srác a karakterhez, látszik mögötte az alapos átgondolás. Ráadásul Theo, mint PB… tagadhatatlanul ott van benne a csendes és a hangos pszichopata, nem?

Sirius Black (már a negyedik, és hát reménykedjünk, hogy az utolsó ezen a néven) – ez annak az iskolapéldája, milyen, amikor tökéletes kezek közé kerül mindenki kedvenc lázadója. Olyan fennkölten drámai, intelligens, kifinomult az írás, méltó mindenhez, amit Sirius képvisel. Szabályosan apró darabokra zúz maga az ET, pedig nem tudom, hány féle verzióban találkoztam már Sirius szökéstörténetével, igazából nem hittem volna, hogy ezzel bármi újat lehet nekem mutatni, és mégis. Ijesztően közelről, valami különös kegyetlenséggel mutatja meg, hogy ez a nagy Sirius rage quit nem a világ legjobb döntése volt, hanem az addigi életének totális megsemmisülése, amit egy 16-17 évforma fiú nem feltétlenül felszabadulásként él meg. Merlin add, hogy lássuk, mit hoz majd ki a későbbiekben a karakterből.

Az ősz plotja
Mr. & Mrs. Dolohov meg JR– Itt igazából tök jó lenne olyan flancos hülyeséget írni, hogy ez már úgy vibrál, hogy valóságtól felgyullad tőle a monitorom, és hogy ez a hármas reláció MINDEN, AMIT AZ EMBER NEM IS HITT VOLNA, HOGY SZJ-BEN MEG LEHET TENNI, meg ez a sok érzelem, meg a köztük lévő ilyen-olyan játékok, meg hogy Dolohov + JR már önmagában a hónap ellensége lenne (ha lenne még ilyen kategória), de Pandát meg semmi értelme nem lenne ebből a jelölésből kihagyni, meg tényleg akkora öröm, hogy – pironkodás nélkül állítom – az Oldal Legjobb Játékosai egymásra találtak, és hogy pont így találtak egymásra, és…. hát ilyen tök jó dolgokkal lehetne dobálózni, de hát bármit mondok, azzal a végén még akaratlanul is leminősíteném őket, mert nekem már nincsenek olyan jó szavaim, amik felérnének ezzel a hármassal.
(ja, egyébként kösz a tippet, hogy ne csak a párbeszédeket olvassam a játékokban, tényleg leírhatatlanul csodásak a közbe eső részek)

Philip Niels & Dexter Campbell – eléggé az elején jár a sztori (pedig tökre jelöltem volna őket egy kategóriával feljebb) de már most szeretem a koncepciójukat. Itt az idő, hogy a hugra pride a tetőfokára hágjon, mert Dexter-nek mindig tök jó ötletei vannak, Philip pedig nem szolgai eszközként jött be a történetbe, hogy betöltse a másik júzer által meghatározott funkcióját (ez most egy elég elbaszottul hangzó félmondat, nem?), hanem még inkább feljavította – az amúgy is a tökéletesség határát súroló – történetet. És amúgy nem tudom, figyeltétek-e, milyen jó spoiler mentesen írtam ezt a jelölést, csak hogy egy szót se értsen belőle az, aki esetleg nem ismeri a karaktereket. (Nem mintha azt hinném, hogy akkora hatalmam van, hogy majd pont én keltem fel az érdeklődéseteket irántuk, inkább csak kiszúrni akarok minden tudatlannal.)

Az ősz staff tagja
Lily – mert továbbra is nyitott minden balfaszságra, amivel hozzáfordulok <3
Marcell – mert imádom az ötleteit meg általában a véleményét a dolgokról <3
Marlene – mert ha ő nem lenne, effektíve az oldal sem lenne <3




A hozzászólást James Potter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 24 Nov. - 15:08-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 23 Nov. - 21:49


Az ősz női karaktere
- Lily Evans -> nem szeretnék ehhez hosszú indoklást fűzni, mert mindig csak azt tudnám ismételni. User + karakter = tökéletesség.


Az ősz férfi karaktere
-csakaJR -> mint ahogy az előbbi kategóriánál, úgy itt sem szeretném annyira részletezni, hogy miért JR a nagy férfi karakter. Basszus kövessétek a játékait, és akkor majd látjátok, meg érzitek, meg imádjátok és nem tudtok a játékai nélkül élni. JRadd -> JR függőségben/imádásban/való lét, illetve vele való minél több plot/játék mániákus akarása


Az ősz szépe
-JR -> komolyan kétszínű a szeme!!!


[i]Az ősz játéka
-Lily&James-> ERRE. NINCSENEK. SZAVAK. -btw a bagolyposta játékra gondoltam -
-JR&Caspar-> annyira lusta vagyok most linkelni, de talán majd megteszem. Én odavagyok a prefektusi fürdős játékukért. Olyan imádós. Beleszeretős. Annyira imádom. Tényleg.


Az ősz szerelmesei
-JR & Caspar-> jó, jó tudom, hogy nem szerelmesek igazából. De az a fürdős játék felér egy csapatós - direkt nem írtam a csúnya szót, mert azért ez mégis csak egy szavazás - szerelmi plottal. Meg amúgy is, miért ne lehetne? Annyira jól adják, hogy az hihetetlen?
-JR & Panda-> tudjátok, hogy úgy szeretlek benneteket! Tényleg. Imádom a júzereiteket, meg ezt az egész dolgot ami köztetek van. És akkora seggfej vagyok, hogy közétek állok. Valaki öljön meg, hátha kiteljesedik ez a lávsztori.


Az ősz előtörténete
-Peter P. -> ez a ketten vagytok egy karira sztori bejött. Meg amúgy is mindketten nagyon tehetségesek vagytok,és ez így összegyúrva a lehető legtökéletesebb.


Az ősz plotja
nemtudom ):


Az ősz staff tagja
meg ezt se ):



// és esküszöm, hogy alapvetően ez nem azért lett így mert JR-nek írtam ezelőtt reagot :OOOO
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Csüt. 24 Nov. - 11:40


Az ősz női karaktere

Dakota Yaxley - remekül hozza a roxfortos főringyó szerepet, Ana de Armas csodálatos, rengeteg plotja van és mindezek mellett mégis szerethető karakter.

Dorcas Meadowes - na igazából nem tudtam, hogy az et-jét jelöljem vagy úgy a csajt egészében végül maradtam a másodiknál. nagyon sok a lehetőség egy látóban, aki pénzt csinál a tehetségéből, Sky Ferreira remek választás volt pb-nek, meg na nem vagyok elfogult de #teamMicikecsaládja

Az ősz férfi karaktere

Barty Crouch Jr. - az a hatalmas helyzet, hogy itt a háttérben már én is rég beálltam a JR fangirlök közé, bár játékom még nem volt vele de rajta van a bakancslistámon, egyszerűen zseniális ez a csávó meg a user is, hogy ilyen überfaszán tudja hozni a karaktert.

James Potter - egyértelmű, hogy jelölni kell.

Az ősz szépe

Andromeda Black - már a parfümreklámban is megfogott a csaj és nem is értem miért nem láttam még sehol, bravo kedves user a leleményességért!

Vesta Zabini - imádom a göndör fürtöket, gyönyörűséges a lány.

Andrew Frothingham - feléledt hamvaiból és láttátok az új aviképén azt a bugyilohasztó vigyort?


Az ősz játéka

Selwyn, Crouch - tökéletes.


Az ősz szerelmesei
na ezt még kitalálom.


Az ősz előtörténete

Reagan Duncan - na hát ilyen talpraesett bérgyilkos halálfaló hölgyet se találni minden sarkon. PB választásért itt is plusz pont - bár ugye ennek semmi köze az et-hez, de attól ki kell emelni.


Az ősz plotja

Dolohov házaspár - majd összeszedem a gondolataimat és megfogalmazom, hogy miért - vagy nem. a lényeg, hogy őket jelölném.

Shane & Doris - aranyosan marakodnak, csak így tovább.


Az ősz staff tagja

Silike

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Csüt. 24 Nov. - 23:57


Az ősz női karaktere

Még gondolkodom.


Az ősz férfi karaktere
Nem fogok senkit sem meglepni, remélem, hogy nem fogok senkit sem.

1. Shane Zabini: Talán nem is kéne mondanom, hogy miért Rolling Eyes de hát én akkor is elmondom itt is, hogy: Imádlak, imádlak, imádlak, imádlak és természetesen imádlak. Gyors vagy és sokat írsz, aktív vagy és lehengerlő személyiséged van. örülőőő Nem tudom, hogy sokszor hogyan viselsz el, mert hát.. igen, én nem vagyok könnyű eset, de köszönöm, hogy még nem menekültél. Ugrisziv

2. Jesse Tristan Edwards: Kedves testvérem! Lehet, hogy most csak második lettél a listán, de hát akkor is el kell mondjam neked, hogy megérdemled ezt a címet. Hát mit is mondjak rólad, nincs még egy olyan bolond, mint te, utánozhatatlan és pótolhatatlan vagy, ezért megjár neked is ez a cím. Ugrisziv

3. Caliban Malachy: Kedvesem téged is ide raklak, mert hát.. Te is valami eszméletlen vagy, csakugyan mint a fentebb olvasható kettő fiatalember. Aktív vagy és hát nagyon is jól írsz, kell ennél több? ahaaa


Az ősz szépe

Pearl K. Edwards: Hát én nem tagadom, oda és vissza vagyok Claire Holt-ért és olyan szép képeket találtál róla. Az a nő egy Istennő és hát.. igen, nincs is miért erről tovább beszélni. boldogsag


Az ősz játéka
Szeptember 1. - A mai napig


Az ősz szerelmesei

Ki más illene ide, mint a két bolond, aki nem tud egymásra találni.. Jesse & Cathy, ti legyetek a hónap szerelmesei és végre jöjjetek is össze. Puszika


Az ősz előtörténete
Szeptember 1. - A mai napig


Az ősz plotja
Szeptember 1. - A mai napig


Az ősz staff tagja

1. Marlene McKinnon: Látom azt a rengeteg energiát és erőfeszítést, amit beleölsz az oldalba és nem hiába, egy remek közösséget kerítettél ide. Teljes mértékben megérdemled ezt a címet és csak így tovább, te vagy az oldal szíve és lelke. Ugrisziv

2. Alexander Awkward: Rakhattalak volna téged is az Őszi férfi karakterébe azonban elfogyott a hely és szerintem te ezt érdemled jobban, mert hát rengeteget fent vagy a chaten és segítesz másoknak. szeret

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Pént. 25 Nov. - 2:56


   Az ősz női karaktere
Lily Evans - azt hiszem nála meghatározóbb női karaktert nem tudnék, és nem is nagyon akarok említeni. Nálam vetélytárs nélkül lett az évszak elsője. És igen, eddig tartott mire végre összehoztunk egy játékot Sad de ez kb. nálam csak annyit jelent, hogy rájöttem, vele játszani ugyanúgy élmény, mint olvasni őt. 
Tele van élettel, és az írásai mindig adnak egy plusz atmoszférát, amit sehol máshol nem tudok elképzelni, csak ebben a világban. Ráadásul megint egy olyan canonról van szó, akiről sohasem hittem volna, hogy szimpatikus lehet nekem valaha is, nem hogy teljesen belezúgjak. *.*


   Az ősz férfi karaktere
   James Potter - unalmas leszek, mert a legjobb férfi karaktereim 
minden évszakban szinte ugyanazok, és az a menő, hogy mindig tudok róluk újat írni (NEM), úgyhogy ha lusta lennék, akkor arra kérném a nagyérdeműt, hogy olvassa el a múltkori indoklásaimat is, mert ahhoz most csak kiegészítő lenne ez. Szóval túl azon, hogy mennyire rühelltem canonként ezt a karakter, és ezzel szemben a júzer mit hozott ki belőle, még idejön, hogy milyen rohadtjó vele plotolni kifulladásig, de tényleg kéri ez a karakter, hogy mindegyikkel rohanjam le, és vágjak egyenként kínos plotötleteket a fejéhez. Szerintem ennek az érzésnek nem tudok sokáig ellenállni, de persze boldog vagyok  a jelenlegi plotjaimmal is, MÉG.
Az a szép az egész karakterben, hogy lehet még neki sem tűnt fel, de egy elég jelentős karakterfejlődésen megy át, és ennek öröm majdnem minden pillanatánál asszisztálni. Egy része megmaradt az a flegma, teljesen ártalmatlan tizenéves kamasznak, akinek az esetek többségében fogalma sincs, hogy hol van, mit csinál, miért csinálja, és hogy került egyáltalán oda, de közben egyre inkább befigyelnek a határozott ébredezésre utaló jelek. Azt hiszem, jótékony hatással vannak rá a liliy+james játékok, amiket mindegy szálig jelölni szeretnék, de azt majd később. *___*

Antonin Dolohov - minél jobban szeretsz egy karaktert annál nehezebb. Szóval most már kénytelen leszek neki is osztogatni a pirospontokat azért a marhaerős karakterfejlődés miatt. Mert az eddig is látványos volt, ahogy egy látszólag sablon karaktert úgy feltöltött tartalommal, annyi egyedi layert adott hozzá, és ezt a karaktert tele tartalommal még megfejelte egy ütős kapcsolathálóval. Az egy év (??) alatt, mióta velünk van, láttuk már barátként, szemétgeci ellenségként, a orosz sztyeppéket zokni nélkül átszelő szeretőként, tesvérként, leendő apaként, kétségbeesett férjként, ellenségként, Voldemort szolgáltaiba álló nagyreményű ifjúként, igazi köcsögként (ez most marhára úgy hangzik, mint egy nekrológ, inkább abbahagyom, bár egyszer már majdnem eltemettem, és belé szakadt a szívem) és most végre az is kibontakozóban látszik, miként áll a szénája a főbenjáró átkokkal. Amit már alig várom, hogy tovább boncolgasson. A lényeg, hogy ezer arca van, és mindegyik baromira működik. <33

Jr - körülbelül három hónapja van itt, de ezidőalatt zsebrevágta a játékteret, én meg kb. ötpercenként frissítek, hogy nem jött-e új reag tőle, az sem érdekel, hogy ha nem nekem írja (ezen a ponton megtanultam, hogy osztozkodni nem is olyan szörnyű dolog), és azért ez még nem nagyon fordult elő velem. Egész véletlenül ismerem minden játékát - néha még idézni is tudok tőle csak úgy random, pedig még az órarendemet meg a telefonszámomat sem tudtam megjegyezni soha. Szóval ebből látszik, hogy itt valami ördögi munkálkodik a játéktéren. Ha nem olvasod, hát szerintem eddig már az előttem lévők közül jobban meg tudtak győzni, hogy végzetes, de nem pótolható hibát követsz el.
Annyiszor használtam már karkterfejlődés szót, nincs erre valami szinonima? Szóval ez a csávó kb. soronként karakterfejlődik, és nincs visszalépés, nincs önellentmondás - ha van, akkor azt még 10 sorban megmagyarázzal, hogy most miért volt épp ooc, vagy ha nem, akkor egy egész játékban. Kell ennél több?
A stílusa, amitől tényleg eldobom az agyam, amivel igazából azt is leírhatná, hogy nyelt le egy dinnyemagot, tényleg brutális, valóságos, konzisztens. És habár Nikolait is egy rohadt erős karakternek tartom, Jr-ban sokkal több az árnyalás, sokkal kiszámíthatatlanabb és szerintem ezen pont ő lepődik meg a legjobban.



   Az ősz szépe
Nonna Bronshtein - Ez a nő, ezzel az arccal, a flegma stílussal, tartással, ahogy a tőrt forgatja a szívemben minden reagjával. :O Nem tudom, hogy őt akarom-e inkább vagy ő akarok lenni.

Sergei Bronshtein – én mondtam, hogy ezek a kölykök nem Timurra ütöttek, és milyen szerencse. Olyan zseniális ez a pb választás, hogy nem igazán tudok szó nélkül elmenni mellette. Mert azért oké, hogy valaki talál egy jó pb-t a karakteréhez és a kis futó plotjaihoz, de ha rögtön két személyiséghez kell, két tökéletes ellentéteshez, és mégis Vasilihez és Sergeihez is úgy passzol, hogy  kiráz tőle a hideg.

Philis Niels - Ha egy gazdag, aranyvérű pöcsfejet akarok elképzeni  a Hugrában, akkor ezután már mindig ő lesz az alapom. Mármint cska rá kell nézni, és rögtön levágod belőle a stonert, Dex sweetheartját, a csávót, aki mugli fűnyíróval lekszálja az egész Potter birtokot, aztán csodálkozik, hogy nincs rajta lóhere *.*


   Az ősz játéka
Jr - Caspar fürdő
Már amikor ez a játék elkezdődőtt, tudtam, hogy jelölni fogom, és hiába született egyébként annyi zseniális játék az elmúlt hónapokban, és tényleg nehéz volt választani, ez mindenképp maradt nagy kedvenc. A két karaktert külön-külön is imádom lásd feljebb. De ketten baromi jól rezonálnak – szexi, de ugyanakkor szétröhögtem magam egy-egy replikán. És pont emiatt a kettőség miatt annyira marhajó.

Lily - James levelezés
Ők ketten a mindeneim, tényleg. S habár nem ez az első játékuk együtt, azért ez kimaxolt mindent, amit a romantikus levelezésekről, meg a növényhatározók burkolt erotikájáról képzeltem. Lassa tényleg ez a műfaj lesz a kedvencem *.* És hogy mennyi minden történik egy nyár alatt. Eszméletelen :O


Az ősz szerelmesei
mégvanidőm ugye?
tökmindegy, mert nincs ötletem Sad
ebből lehet nem lesz semmi

   Az ősz előtörténete
Andromeda Black
Kivételesen egy olyan kanon, aki mindig kedves volt számomra, de akinek már annyi arcát láttam a fanfiction és frpg világban egyaránt, de ez az első, ami valamiképpen azonosul a fejemben élő középső Black lánnyal. Ráadásul közben ennyire illeszkedik a másik két tesvér által teremtett közegbe. A user már korábbi karaktereivel is megfogott, a leírásaival főleg és a hangulatkeltéssel, annyira szeretnék csak egy napig legalább a fejében élni, és így látni – érzékelni a dolgokat, ilyen alaposan és ilyen intenzitással rezonálva a világra.

Cheyanne Macnair
Ideje lesz lassan feldolgozni, hogy már nem mi vagyunk az iskola legcreepybb ikrei (valszeg sosem voltunk), és át kell adni a helyet a jövő nemzedékének, amit egyébként ezután az et és a karakterhrdetés után én boldogan teszek meg.
A usernek már rég hódolója vagyok, és annyira de anyira szeretem, ahogy egy-egy flashback-kel egész történeteket, karaktereket, érzelmeket mesél el, nagyon jól bánik az apró múlbéli részletekkel :3 és ezt hozza abszolút a Macnair lánnyal is, és azok a egyszerű de nagyszerű fogalomtársítások a családtörténetben csodásak *.*
Én már csak annyit tennék hozzá ezután, hogy hol van már Walden?

Sirius Orion
Nem számít, hogy hány Sirus volt már előtte, valahogy itt már az et-pb kombónál éreztem, hogy erre  érdemes volt várni. Az egész rohadt cliffhanger, amit beleépít, már a zsenialitás határát súrolja, és az a Regulus plot, amire vártam *.* végre valaki úgy hozza, hogy az az én szívemet is összefacsarja




   Az ősz plotja
Jr - Anti
Egy sima farokméregetésből mit lehet, basszus, kihozni. Ez csak nekik mehet. Olvassátok el azt a játékot, és minden értelmet nyer. Különösen az a rész  ahogy bejönnek a főbenjárók. *_____* zseniális.

Bronshtein tesók - Silje, Sergei, Vasili
Szegény Bronshtein gyerekek kétségtelenül balcsillagzat alatt születtek.
Nem tudok elég hálás lenni ezért a családért Siljinek, és mindegyik elcseszett a maga nemében, de Sergei/Vasili képbejövése egyészen új szintre helyezte ezt a plotot. Már tűkön ülve várom a játékaikat. Már kaphattunk belőle persze ízelítőt, de ebből sosem elég.

Dexter - Philip
Most más tollaival ékeskedek, de az a hugrás feelgood engem is teljesen levett a lábamról, minden, amit két hasonló karakterbe beleképzelek, az ittvan, és annyi potenciállal. Csak rájuk kell nézni, könyörgöm. És az az egyszem játékuk, ami kibontakozóban van. Tényleg hiányzott az erős hugra vonal, és most megszületőben van. *.*


   Az ősz staff tagja
Nem tartom fairnek bárkivel kivételezni, csak azért, mert minden szarságommal Marlennek írok egybként mert megszoktam. Attól ezt az oldalt még együtt futtatják, tartják kordában, gondolom közös meló és ötletek alapján, szóval mind érdemelnek egy pirospontot (na jó, kettőt) részemről. :3

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Vas. 27 Nov. - 14:00



Az ősz női karaktere

Lily Evans.

Pandora Selwyn Dolohov.

Theia Belby.

Az ősz férfi karaktere

Antonin Prior Dolohov.

James Potter.

Az ősz szépe

Lucius Malfoy. Rá van szűkülve erre a posztra. Meg a bajusz.

Az ősz játéka

Még egy kis csokit?

James Potternak a Lily Evanshez írt leveleiből.

Ady-idézettel övezett Dolohov-esküvő.

Az ősz szerelmesei

Agatha/Amycus. Olyan intenzíven csöndes, melankolikus és szép a játékuk, hogy ezt további szavakkal már csak elrontani lehetne.

Az ősz előtörténete

Allegra Moretti. Imádtam ezt az et-t, annyira plasztikusan mocskos és kizsigerelő, de a karakter mégis szeretnivaló, hogy csak azért nem plotoltam vele, mert úgy éreztem, már nincs kapacitásom, de de de kurvajó.

Beck Dalton. Két dolog van, amivel mértéktelenül megvehető vagyok, az egyik a drogosok, a másik a vérfarkasok. Hm. Ez amúgy nem is igaz. De Beck mindenesetre azt az érzést keltette bennem, hogy de. Rohadtul újszerű és izgalmas az egész koncepciója, és alig várom, hogy  egy csomó játékban is lássam élni ezt a lenyűgöző karaktert.

Sirius Orion Black. A magától értetődő nagyszerűséghez annyit hozzá tennék, hogy már csak azért is adjunk már neki egy díjat, hogy hátha ettől kedvet kap, hogy itt ragadjon, és őrült aktivitással boldoggá tegye mindazokat, akik várták.

Az ősz plotja

Caspar/Dung. Dung kihasználós, érzéketlen(nek tűnő) gyökérsége és Caspar naiv, belezúgós cukisága úgy illenek egymáshoz, mint szerecsendió a tejszínhez, és szeretem az ilyen felemás, kiegyenlítetlen viszonyokat, szóval folytassátok csak. *-*

Dolohov házaspár. Egyértelmű. Mármint ez olyan jó, hogy nem csodálnám, ha rajtam kívül mindenki más is akarna belőlük egy szeletet. Féltékeny se tudok lenni. Annyira. <3 de, és ráadásul mindkettejükre

Lip/Dexter & Dorcas. Az új hugrabugos aranycsapat, amiből szintén szeretnék egy szeletet, mert a jó plotok már csak ilyenek, hogy az imádás mellett azért az ember kicsit szomorú, hogy nem lehet része valami ennyire rohadtul ígéretesnek. És őket is mind jelöltem volna et kategóriában.

Az ősz staff tagja

Itt jegyezném meg azt az ömlengést, hogy ötezer éve nem éreztem magam annyira otthonosan egy oldalon, mint itt, és ennek a csodálatos játékosokon és a befogadó közösségen kívül elsősorban a staffnak van szerepe. Mármint én annyira szeretem, hogy és megfér itt annyi különféle stílus, műfaj, látásmód és HP-univerzum-értelmezés, de emellett a szabadság mellett is karnyújtásnyira marad a staff, és segítőkészek, meg mindig kitalálnak valamit, meg ilyenek, szóval köszönöm mindannyiótoknak.
De inkább nem élek azzal a lehetőséggel, hogy mindenkit jelöljek (és ezáltal senkit), úgyhogy igazságtalan mintavétellel Marlene-t jelölöm meg, mert én nem szoktam a staffal külön kommunikálni, és így kívülről ő tűnik a legaktívabbnak, ráadásul még azt is bevállalta, hogy meséljen a Theiával való privát kviddicsmeccsünkbe, szóval meg vagyok kenve. :3


A hozzászólást Barty Crouch Jr. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 27 Nov. - 15:18-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Faith Caughlin

Faith Caughlin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 27 Nov. - 15:12


Az ősz női karaktere
Doris P. Edwards - Csodálatosan aktív a user, mind chaten, mint pedig a játéktéren, és nem is ír rosszul. Igazán megérdemli a jelölést.


Az ősz férfi karaktere
Andrew Frothingham - Az évszak visszatérő karakterének is lehetne mondani. Én nagyon örülök, hogy újra itt van.


Az ősz szépe
Ferdinand Cheshire - Nincs hozzáfűznivalóm. Egyszerűen imádom a PB-t. nate Ruess tökéletes választás volt.


Az ősz játéka
Voldemort & Karkarov - Viszik tovább az oldal történetét, és ez már egy plusz pont. A játék hangulatát pedig egyszerűen imádom.


Az ősz szerelmesei
Lily Evans & James Potter - Bár még nem forrt ki a történetük, igenis érződik, hogy lesz valami - és nem azért, mert így alakulna a történet.


Az ősz előtörténete
Brutus Wellington - Jó karakterötlet, csodálatosan megírt történet. Nem hiszem, hogy tovább kellene ragoznom.


Az ősz plotja
Doris P. Edwards és Shane Zabini története. Nagyon szépen alakítják az "utállak - én még jobban utállak" helyzetet, holott tudják, hogy ez nincs így. Nagyon jó olvasni a játékaikat. Csak így tovább4


Az ősz staff tagja
Marcell Weinberg - Bár nem ténykedik annyira feltűnően, igenis sok dologból kiveszi a részét, és oszlopos tagja a gárdának.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Theia Belby

Theia Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Alexandra Daddario

»
» Vas. 27 Nov. - 16:31


Ezt majdnem úgy késtem le, ahogy illik, de ha már ennyien megtiszteltetek ilyen csodás szavakkal (amit jobb híján itt szeretnék megköszönni mindenkinek, Meda mögül kibújva is, és köszönöm azt is, hogy ilyen eszméletlenül könnyű volt játékba kezdeni veletek ezen az oldalon!), az a minimum, hogy szavazok én is. <333

Az ősz női karaktere

Cveta Dolohov
Lily Evans
Pandora Dolohov

Női karakterek terén számomra a tökéletesen megkerülhetetlen trió (és miért is akarnánk őket megkerülni?). Kommentár nélkül, mert nem hiszem, hogy lenne rájuk kellőképp hízelgő szavam. Finomak, szépek, erősek, és gyengék, határozottak, megingók, emberek. Ahogy kell.


Az ősz férfi karaktere

Barty Crouch Jr. - mert bár elintézhetném a jelölését annyival, hogy már azzal lenyűgöz, hogy játszik velem, de azért ennyire őszintén nem elfogult a jelölésem valljuk be, nem is lehetne. Ahogy játszik, amit játszik, amit hoz, minden írásával - kalapom megemeltem.: ))

Marius Flint - mert bár lehet, hogy ez tényleg elfogult, de azért senki sem mondhatja, hogy ez nem érthető, ugye?

Jesse T. Edwards - mert... ennivaló, és ennivaló az egész kis család, akit magával hozott? Sajnálom, nekem ez borús vasárnapokra elég. : ))


Az ősz szépe

Agatha V. Greewy
Dakota Yaxley
Lucius Malfoy

Az ősz játéka

Marius & Nikolai - féltő anyai szívem örök rettegésben tartják. Ami bár nem nehéz, de mégis jár nekik érte a dicséret. :3

Cyprian & Marius - ami meg végképp, és talán akkor is pont ennyire élvezném, ha nem érintené a karakteremet, mert csodásan megírt reagok borzongató, meseszép koszorúba szőtt sorozata.

Az ősz szerelmesei

Lily & James - mert örökre.

Cathy & Jesse - mert a sok sötét drámai kapcsolat mellett kell egy ilyen is az oldalra, szerintem. :3

Az ősz előtörténete

Dorcas M. Meadows - mert egy kicsit összetörte a szívemet az őszinte valóságával, és emberiségével, aminél többet nem nagyon tudnék ET-től várni.

Peter Pettigrew - mert ilyet még nem láttam, és különben is: Peter mindig kimarad a szórásból, ha aktív júzert kell találni a mostoha tekergőnek. Jó itt látni.

Az ősz plotja

Fel kell pattannom a vonatra, ami lassan dicshimnuszt zeng a Jr-Panda-Dolohov trióról, de hát megérdemlik. Bevallom, nem vagyok még itt olyan régóta, hogy átlássak minden figyelemre érdemes szálat, játékot, akármit, de ők mintha kikerülhetetlenek lennének, még az én szemem is megakadt rajtuk, hogy muszáj legyen bele-beleolvasnom abba, amit játszanak. És hiába plot, és hiába IC, ez egy júzeri bravúr, ami messzemenőkig lenyűgöz. Jó tudni, hogy vannak még csodás, júzeri szinten békés összjátékra (és ilyen színvonalú összjátékra) képes júzerek.


Az ősz staff tagja

Megragadom az alkalmat arra is, hogy elmondjam, milyen jó ilyen szuper aktív, nagyon elfogadó, és segítőkész staffot látni, de személyes tapasztalatból Marlene-t szeretném jelölni: minden kérdésemre hamar válaszol, nem tartja nyűgnek, ha zaklatom, bátorítja az embert, még mesélést is kérhettem tőle, szóval, na... köszönjük, Marley! ^^

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Vivienne Parkinson

Vivienne Parkinson

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
⇢ hanna verhees

»
» Vas. 27 Nov. - 18:46

Csak nemrég érkeztem, így biztos vagyok abban, hogy még nem néztem szét elég alaposan, ahogy abban is, hogy rengeteg csodálatos karakter és játék van az oldalon. A következők a jelöléseim:


Az ősz női karaktere
Silje Bronshtein - Teljesen lenyűgöz a személyisége, egy igazi túlélő, az idő, az útjába szegődő megpróbáltatások és a családi háttere igazi harcost gyúrt belőle.


Az ősz férfi karaktere
ifj. Bartemius Crouch - Őszintén bevallom, a pb-je miatt mentem rá a karilapjára, bárki, bármit mond, oda vagyok Dominic Sherwoodért. Azonban egyáltalán nem bántam meg, ugyanis egy igazi arisztokrata badasst ismerhettem meg személyiben.


Az ősz szépe
Hát itt nem fogok jelöltekben szűkölködni, rengeteg gyönyörű pb van az oldalon. Láttam, hogy hím nemű karikat is jelöltek, de a férfiak szerintem helyesek, mint szépek, szóval én csak lányokat fogok Rolling Eyes

Alecto Carrow-Yaxley - Azok a mesés, nagy szemek, a sötét hajfürtök és az érzékien ívelt ajkak... egyszerűen álombéli.

Cheyanne Macnair - A kék íriszei megigézik az embert. Mindig is nagyon szerettem, ha egy nő arcán szépségpötty van, ő kettőt is kapott! *-*

Andromeda D. Black - Annyira gyönyörűen van összekomponálva az arca, hogy a puszta szavak nem elegek ahhoz, hogy leírjam a csudás végeredményt.


Az ősz játéka
Lily és James baglyos játéka - Nagyon szórakoztató, ahogy egymással csipkelődnek, és a játék formája is igencsak ötletes.


Az ősz szerelmesei
Silje és Antonin és nem szeretném megindokolni. Egyszerűen csak izgalmas és ennyi.


Az ősz előtörténete
Theia Belby - Rendkívül jól megfogalmazott, élvezetes karakterlap. Nagyon tetszik, ahogy ír, színes szóhasználata magával ragadó.


Az ősz plotja
Még nem vagyok tisztában a kapcsolatokkal, sajnálom! Ezt most passzolom.


Az ősz staff tagja
Elég nagy összhangban van az oldal, így nem emelnék ki senkit, szerintem mindenki megérdemli a dicséretet.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Szavazás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Szavazás
» Szavazás
» Szavazás, I. kör

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: 2016 díjai :: Az ősz díjai :: Első forduló-